SZUKAJ

Planner dla podróżników

Niedawno podpowiadaliśmy jak wybrać planner idealny i prezentowaliśmy nasze ulubione produkty. Dziś przyszedł czas na konkret, czyli planner dla podróżników. W tekście znajdziecie porównanie kilku notesów, które z pewnością doceni każdy miłośnik wojaży.

PLANNER PODRÓŻY

Na pierwszy ogień mamy dla Was prawdziwą perełkę. Ręcznie robiony, zamykany na gumkę, zaprojektowany z sercem i pomysłem. Idealnie sprawdzi się przy planowaniu przyszłorocznego wyjazdu. Znajdziecie w nim 9 zakładek (między innymi „co, gdzie, kiedy”, lista rzeczy niezbędnych do zabrania, kieszonka na ulotki i bilety, miejsce na zdjęcia), a swoje notatki zapiszecie na 100 kartach, które można dowolnie przekładać. Planner zawiera również kalendarz na 2019 rok. Co najlepsze, napis na okładce, można spersonalizować!

DLA GÓROMANIAKÓW

Tym razem coś dla miłośników gór! Twarda okładka z hasłem „Osiągam szczyty”, do tego zgrabna grafika i ciekawe wnętrze. Wygodny podział na strony dzienne, tygodniowe oraz miesięczne. Motywujące cytaty, miejsce na różnego rodzaju listy (zakupów, zadań, spotkań), podsumowanie finansowe.

KOLOROWY NOTES

Piękna, kolorowa okładka, zamykana na magnes, z napisem Life is a journey. Wewnątrz kieszonki na zdjęcia, bilety i różne pamiątki, 3 mapy (Polski, Europy i świata) oraz naklejki do zaznaczania miejsc na mapach czy przyklejania zdjęć, biletów itp.! Do tego aż 160 stron na zapiski i wszelkiego rodzaju podsumowania. Warto dodać, że cenowo wypada najlepiej, jeśli chodzi o dzisiejszy ranking.

DREAMS INTO MEMORIES

Na koniec nasza autorska realizacja, czyli planner dla członków Klubu Podróżników Soliści. Elegancka okładka, pokryta ciemnozielonym, przyjemnym w dotyku, materiałem. Na okładce wytłoczone hasło Dreams into memories. Wewnątrz pergaminowy papier, a na nim praktyczne tabele, ułatwiające planowanie wyjazdów – zarówno dłuższych podróży, jak i krótszych, weekendowych wypadów. Do tego podział na plan dzienny, tygodniowy i miesięczny oraz podróżnicze cytaty i ciekawostki.

Który planner dla podróżników podoba Wam się najbardziej? Może macie wśród znajomych lub rodziny osobę, która ucieszyłaby się z takiego prezentu? Święta i Nowy Rok tuż tuż!