SZUKAJ

Kartki i życzenia świąteczne – RANKING 2018

kartki 715x300 1

Druga połowa grudnia to wysyp świątecznych i noworocznych życzeń. Wiele firm umiejętnie wykorzystuje ten okres, tworząc oryginalne lub humorystyczne treści do mediów społecznościowych. Oto ranking najciekawszych postów o tematyce świątecznej (tak zwane bożonarodzeniowe smaczki), które obiegły polski internet w tym roku.

IKEA

Jak zawsze niezastąpiona! Proste, ładne i trafia do każdego!

MIASTO ŁÓDŹ

Życzenia od Łodzi dla… innych polskich miast (i nie tylko)! Do tego łódzkie akcenty i idealnie dobrane komunikaty. Rewelacja!

KRAKUS

Ta marka od dawna konsekwentnie realizuje strategię marketingową w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że robi to bezbłędnie. Nie inaczej było tym razem!

ALLEGRO

Bardzo przyjemny gif i gra słowna od Allegro.

LIDL POLSKA

W życzeniach bożonarodzeniowych Lidl wykorzystał swoje produkty z linii Playtive Junior. Pomysłowe, chociaż wiemy, że stać ich na więcej.

SOCIAL TIGERS

Warszawska agencja social media przy okazji życzeń pokusiła się o pomysłowy filmik, w którym pracownicy odgadują nazwę klienta na podstawie (mniej lub bardziej) tajemniczych przedmiotów. Wyszło naprawdę fajnie!

OPOWIEM CI

Oryginalne życzenia od miłośniczki literatury. Do tego klimatyczne zdjęcie i mamy udany przepis na bożonarodzeniową kartkę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani ❤️ Życzę wam, byście byli odważni jak Frodo 🛶, szczęśliwi jak Harry otrzymujący list z Hogwartu ✉️, doświadczyli miłości trwalszej, niż tej w „Pamiętniku” 💝. Życzę wam, byście dostrzegali najmniejsze szczegóły jak Sherlock Holmes 🔎 i cieszyli się z nich. Bądźcie marzycielami i odkrywajcie drzwi do Narnii, każdego dnia. Cudownych Świąt ⭐️🎄❄️✨ . . . #opowiemci #życzeniaświąteczne #wishes #święta #choinka #książki #książka #nowyrok #grudzień #niedziela #bookworm #bookaholic #bookish #bookphotography #bookobsessed #booknerd #bookblogger #bookaddict #bookstagrammer #christmas

Post udostępniony przez opowiemci (@opowiem_ci)

LOVI – KARTKI 3D

Teraz skupimy się bardziej na formie, a nie treści. Drewniane kartki 3D to pomysł firmy Lovi. Cieszą oko, a przy okazji są zabawką i prezentem świątecznym w jednym. Ich autorką jest fińska projektantka Anne Paso. Więcej szczegółów na ich temat dowiecie się ze strony Homesquare.

Pocztowki choinki

TERAPEUTYCZNE ABC

Na koniec klasyka, czyli świąteczne kartki do pobrania od Terapeutycznego ABC.

GRUPA INFOMAX

I jeszcze nasza kartka, którą mogliście zobaczyć między innymi na Facebooku. Obowiązkowo w kolorze pomarańczowym oraz z naszym zwariowanym teamem: Info i Maxem.

2018_12_12_Strona_1 1 1024x515

Które życzenia podobają Wam się najbardziej? A może widzieliście w sieci inne ciekawe kartki lub grafiki świąteczne? Podzielcie się linkami!