SZUKAJ

DK SMART DESIGN
- inteligentne gadżety biznesowe

Nasze produkty to nie tylko wyjątkowy design, lecz także konkretna wartość dla Twojego biznesu. Z nami robisz to SMART.

Elegancja

Elegancja

Nasz projekt wyróżnia się unikalnym stylem, podkreślającym indywidualność użytkownika.

Dostosowanie

Dostosowanie

Oferujemy wszechstronne personalizacje, dostosowane do różnych potrzeb.

Wzornictwo

Wzornictwo

Nasze produkty przyciągają uwagę dzięki wyjątkowemu wzornictwu i wysokiej jakości wykonania.

Obsługa

Obsługa

Budujemy trwałe relacje z klientami poprzez doskonałą obsługę i wsparcie.

STYL w świecie biznesu

STYL w świecie biznesu

W DK smart design stawiamy na unikalne i eleganckie projekty, które podkreślają indywidualność użytkownika. Obawiasz się, że gadżety biznesowe są nudne i przestarzałe? Nic bardziej mylnego. Przestarzałe są tylko te, które zostały źle zaplanowane. W naszym podejściu trafiamy w samo sedno, balansując pomiędzy użytecznością a dobrym designem.

MOŻLIWOŚCI studia graficznego

MOŻLIWOŚCI studia graficznego

Stworzenie personalizowanej okładki notesu czy kalendarza to nic innego jak malowanie obrazu. Podobnie jak malarz, który szuka inspiracji i kreuje swój obraz w umyśle, tak i my eksplorujemy różnorodne potrzeby użytkownika. Dopiero potem przenosimy nasze wizje na papier - to, co pierwotnie stworzyliśmy w naszych umysłach.

ATRAKCYJNE wykonanie poparte doświadczeniem

ATRAKCYJNE wykonanie poparte doświadczeniem

Przyciągający design i niezwykła jakość wykonania to nasza specjalność. Jesteśmy polskim producentem tworzącym prestiżowe notesy, kalendarze książkowe oraz ścienne. Nasze autorskie kolekcje gadżetów biznesowych to owoc naszej kreatywności. Dzięki własnemu zapleczu produkcyjnemu, kreujemy nowe linie kalendarzy, terminarzy oraz notesów firmowych, które zachwycają różnorodnością tematyczną i precyzją wykonania.

RELACJE tworzone z myślą o ludziach

RELACJE tworzone z myślą o ludziach

W naszej firmie kładziemy nacisk na budowanie trwałych więzi z klientami poprzez wysokiej jakości doradztwo i wsparcie. Jesteśmy zespołem pełnym młodego ducha, jednocześnie dysponującym bogatym doświadczeniem i wiedzą. Tworzą nas specjaliści z dziedziny poligrafii, doświadczeni doradcy z obszaru marketingu i branding, oraz kreatywni projektanci graficzni, którzy wspólnie tworzą naszą niepowtarzalną atmosferę.

TRWAŁOŚĆ w nowoczesnych rozwiązaniach

TRWAŁOŚĆ w nowoczesnych rozwiązaniach

Nasze produkty to kwintesencja nowoczesnej technologii. Nieustannie inspirujemy się najświeższymi trendami, aby zapewnić naszym klientom innowacyjne rozwiązania, zachowując jednocześnie to, co sprawdzone i cenione. Każdy detal ma dla nas znaczenie, dlatego dbamy o nieustanny rozwój. W naszej perspektywie, notesy i kalendarze to nie tylko praktyczne narzędzia, ale również potężne środki budowania wizerunku.

Doświadczony partner w biznesie, marketingu i reklamie

Jesteśmy częścią Grupy Infomax, wielofunkcyjnego zespołu skupiającego agencję reklamową, marketingową, studio graficzne, wydawnictwo oraz drukarnię. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych, personalizowanych materiałów biurowych dla sektora B2B. Nasze kalendarze i notesy są również uznawane za prestiżowe w sektorze B2C.
1991

Nasza działalność rozpoczyna się tu.

Zaczynamy jako telefoniczny bank informacji o firmach. Możemy powiedzieć, że byliśmy połączeniem książki telefonicznej i później powstałej wyszukiwarki Google.

1992

Zaczęliśmy działalność wydawniczą

Jako wydawnictwo wydawaliśmy gazety i czasopisma: “Infomax”, “Vademecum Budowlane”, “MotoInfomax”, “Industry”, “Ekologia” - do dziś wydawany przez nas dla Polskiej Izby Ekologii.

1993

Rozszerzamy zespół

Dołączają do nas uznani profesjonaliści, którzy są z nami do dzisiaj. W kolejnych latach nasz zespół zyskuje niepowtarzalne osobowości. Tworzymy firmę opartą na dobrych wartościach i pozytywnych relacjach.

1997

Czas na zmiany

Nie tylko dla nas. Poszerzając swoje możliwości przygotowujemy pierwszą propozycję rebrandingu dla Zakładów Chemicznych Organika-Azot. To dobry krok w poznaniu własnych możliwości

2002

Przenosimy swoją siedzibę

Od tej pory będziemy cieszyć się nowym miejscem. Znana ulica Porcelanowa w Katowicach, to teraz nasz adres!

2002

Zmiana strategii marketingowej

Marka wykorzystuje zaplecze technologiczne i zaczyna specjalizować się w autorskich i mocno spersonalizowanych produkcjach. Powstają terminarze branżowe jak kalendarz górniczy.

2008

Budujemy! Tworzymy!

Zbudowaliśmy własną drukarnię. Tuż obok nas. Ciężka praca się opłaciła, teraz nasze maszyny mają nowoczesne miejsce i niezmiennie pracują dla Klientów!

2014

Nowy znak firmowy i claim

Grupa Infomax, do której należy nasza marka Zyskuje nowe logo oraz claim: szybciej, więcej, lepiej.Powstają nowe marki: dobrekalendarze, dobryfotobank, dobrewydawnictwo, dobredrukowanie, dobreupominki oraz dobreprojektowanie

2015

Firma uruchamia dział interactive

Teraz cały dział będzie zajmować się kreowaniem nowych mediów. Marka dobrekalendarze dostarcza nowe projekty, takie jak Terminarz Systemowy do zarządzania czasem i autorski kalendarz Sensual Women, Tatry w Panoramie oraz Polskie Klimaty.

2016

Marka dobrekalendarze tworzy linię produktów

Pojawiły się pod nazwą KREACJA. Wykorzystują najnowsze technologie w poligrafii oraz innowacyjne uszlachetnienia: brokat, lakier perłowy, flok, lakier piaskowy, lakier wypukły 3D i szereg ciekawych rozwiązań.

2016

Mamy brand hero!

Info i Max wprowadzają Klientów w tajniki tworzenia kreatywnych i designerkich kalendarzy oraz wyjaśniają techniczne aspekty produkcji.

2017

Powstają ciekawe autorskie projekty

Marka dobrekalendarze w myśl hasła “bo zwykły kalendarz to już za mało”, tworzy kalendarze wycinane w oryginalnych kształtach dystrybutora, żarówki, z efektami trójwymiarowymi.

2017

Pilnie śledzimy trendy

W podążaniu za trendami rynkowymi w ofercie marki pojawia się linia ekologicznych notesów i kalendarzy. Ta piękna linia EKO, rozwijana do dzisiaj o nowe rozwiązania dalej cieszy się zainteresowaniem.

2018

Jeden mały chip

Wprowadzamy do swojej oferty produkty wykorzystujące technologię NFC. Każdy nasz klient może wybrać to innowacyjne rozwiązanie i dowolnie zaprogramować chip NFC.

2020

Startuje kolekcja LIQUID METAL

Ogromne możliwości projektowe, połączone z wykorzystaniem najbardziej innowacyjnym uszlachetnieniem jakie daje położenie miejscowo wypukłej folii - spektakularne efekty specjalne na Wasze życzenie!

2022

Powstaje DK smart design

Przeprowadziliśmy rebranding marki dobrekalendarze. Bazując na doświadczeniu naszych specjalistów stworzyliśmy markę, która teraz tworzy dla Was.

2024

Przygotujemy dla Was niespodziankę!

To będzie ciekawy rok. Prace są na ukończeniu, ale Wy powoli możecie je już obserwować.

Bądź SMART! Dowiedz się jak

Wyślij wiadomość z tematem, który Cię interesuje, a nasz doradca umówi się z Tobą na rozmowę.

Szybki kontakt

Lubisz bezpośredni kontakt? My również.
Porozmawiajmy