SZUKAJ

Klasyczny prezent, czyli kalendarze firmowe

Początek grudnia to ostatni dzwonek, by zaopatrzyć się w prezenty dla kontrahentów, najważniejszych klientów czy pracowników. Możliwości jest całe mnóstwo, od paczuszek z kawą czy herbatą, przez różnego rodzaju słodkości po bony na masaże i weekendowe wyjazdy. Jednak niekiedy warto postawić na klasykę, czyli eleganckie kalendarze firmowe. Najlepiej personalizowane, ze zgrabnie wytłoczonym logo. Oto kilka naszych propozycji!

Zaplanuj najbliższe 3 miesiące z kalendarzami trójdzielnymi

Widok aktualnego miesiąca oraz dwóch kolejnych ułatwia planowanie wszelkich spotkań, projektów oraz… urlopu. Jak wiadomo odpoczynek jest bardzo istotny i ma korzystny wpływ na nasze życie zawodowe (nie wspominając o prywatnym). W ramach świątecznego prezentu proponujemy kalendarze z uszlachetnieniami. Ich wybór jest ogromny! Folia matowa, folia aksamitna, lakier UV wybiórczy, lakier piaskowy, lakier 3D, flock czy lakier perłowy. Inną, równie ciekawą opcją, jest zamontowanie na główce zawieszki PCV lub mechanizmu zegarowego. Pamiętajcie, że posiadamy gotowe wzory główek (pejzaże, kwiaty, pory roku, kolaże z kilku fotografii…), ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać inne, wybrane przez Was, zdjęcie.

Góry, polskie klimaty, a może kalendarz charytatywny?

Kalendarz wieloplanszowy jest najpopularniejszym, a zarazem najbardziej eleganckim kalendarzem ściennym. W tym roku postawiliśmy na podróże i piękne krajobrazy z Polski oraz świata! Miłośnikom gór z pewnością spodobają się Tatry w Panoramie oraz autorski kalendarz Świat Gór Ryszarda Pawłowskiego – pięciokrotnego zdobywcy Everestu! Warto dodać, że część dochodu z jego sprzedaży przeznaczona jest na wsparcie Fundacji Wielki Człowiek. Kalendarz można kupić w sklepie magazynu Taternik, katowickim Klubie Podróżników Namaste oraz sosnowieckiej ściance wspinaczkowej Poziom450.

Warto również zwrócić uwagę na nasz autorski pomysł – charytatywny Kalendarz Fundacji Petralana. Na jego planszach znajdziecie Śląsk w zupełnie nowej, niezwykle oryginalnej odsłonie! Czarno-białe fotografie zostały połączone z kolorowymi rysunkami wykonanymi przez podopiecznych Fundacji. Dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych braci Łukasza i Bartosza Jaszczurów oraz na pomoc dzieciom i dorosłym z Bytomskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Mały, ale wariat!

Naszą ostatnią propozycją kalendarza firmowego jest kalendarz biurkowy. Zawsze pod ręką, zajmuje niewiele miejsca i dodaje uroku każdemu miejscu pracy. Kalendarze z karteczkami samoprzylepnymi, w formie karnetu, z kolorowymi zakładkami, leżące – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Kalendarze firmowe w ramach świątecznych prezentów nigdy nie zawodzą. Kolorowe zdjęcia ożywią każde biuro, a przy okazji pomogą uporządkować działania w nowym, 2019 roku. Pamiętajmy, że warto postawić na pomysłowość oraz szlachetne wykończenia, aby nasz podarunek wyróżniał się spośród innych.