III edycja kalendarza charytatywnego “Śląsk nie jest czarno-biały! I eko. I logicznie!”

 

 

Oto kolejna edycja charytatywnego kalendarza Fundacji Petralana i Grupy Infomax!

Zamów już teraz, aby pomóc niepełnosprawnej Małgorzacie Fielauf – podopiecznej Fundacji.

Kolejna edycja charytatywnego kalendarza Fundacji PETRALANA, tworzonego wspólnie ze studiem graficznym Grupy Infomax już w sprzedaży! W tym roku prezentujemy 12 obiektów z 12 różnych śląskich miast w myśl hasła „I eko. I logicznie”. Karty kalendarza zostały pokolorowane w nietuzinkowy sposób przez wyjątkowych młodych artystów – podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacjo-Wychowawczego w Bytomiu.

Kalendarz ten to przede wszystkim wyraz dobroci serca!
Kierujemy go do firm, które chcą wesprzeć naszą akcję i tym samym pokazać, że biznes można prowadzić, mając na uwadze dobro najbardziej potrzebujących.

Dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnej Małgorzaty Fielauf chorej na mózgowe porażenie dziecięce oraz na pomoc twórcom stron tego kalendarza, dzieciom i dorosłym z Bytomskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

I eko. I logicznie!

Od lat temat ekologii nie jest nam obojętny. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy, że na kartach kalendarza w 2020 roku umieścimy fotografie prezentujące zielone obiekty śląskich miast. Chcemy podkreślić jak ważne dla mieszkańców są parki, ogrody botaniczne, kąpieliska wodne czy miejsca po rewitalizacji.

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ POZOSTAŁE PLANSZE KALENDARZA 2020!


OBEJRZYJ FILMIK PROMUJĄCY KALENDARZ NA 2020 ROK z podopiecznymi Fundacji w rolach głównych:


Tegoroczną edycję wspierają:

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM PARTNEROM!

 


Fundacja Petralana
swoją uwagę skupia na najmłodszych, znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej lub życiowej, walczących z chorobą lub niepełnosprawnością. Jej celem jest pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Pomaga poprzez organizowanie różnego rodzaju akcji dobroczynnych, sportowych, eventów oraz innych ciekawych projektów.

Pani Małgorzata Fielauf

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bytomiu swoją historią sięga roku 1993, kiedy zostało powołane stowarzyszenie mające u podstaw troskę rodziców o los swoich niepełnosprawnych umysłowo dzieci. Do tego momentu to na rodzicach spoczywał niemal cały ciężar sprawowania opieki, co więcej często musieli sobie radzić w osamotnieniu, z poczuciem winy. Problem niepełnosprawności był dla społeczeństwa sprawą wstydliwą i skrywaną. Dzisiaj ośrodek wspiera rodziców i ich niepełnosprawne dzieci na wielu płaszczyznach podejmując się zarówno edukacji, jak i wychowania i prowadzenia terapii. 

 

SPECYFIKACJA KALENDARZA:

  • Kalendarz 13-planszowy spiralowany
  • Format – 42 x 30 cm po rozłożeniu 42×68 cm (w tym śliniak 8 cm)
  • Kalendarze pakowane w foliowe torby
  • Liczba w paczce – 10 szt. 
  • Masa paczki – 7,5 kg
  • Możliwość nadruku – pole nadruku – 42 x 5,5 cm

MATERIAŁY DLA DZIENNIKARZY


Skontaktuj się z nami i zamów już teraz,
aby pomóc wychowankom fundacji:

Mirosław Gawroński
miroslaw.gawronski@grupainfomax.com
kom. 660 460 193