Kalendarz charytatywny Fundacji Petralana

 

 

 

 

 

Kolejna edycja charytatywnego kalendarza Fundacji Petralana i Grupy Infomax!

Zamów już teraz, aby pomóc niepełnosprawnym braciom Łukaszowi i Bartoszowi podopiecznym fundacji.

Kolejna edycja charytatywnego kalendarza Fundacji PETRALANA, tworzonego wspólnie ze studiem graficznym Grupy INFOMAX. W tym roku prezentujemy w nim zrewitalizowane obiekty Śląska widziane przez pryzmat niepełnosprawności dzieci i dorosłych. Karty kalendarza zostały pokolorowane w nietuzinkowy sposób przez wyjątkowych młodych artystów – podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Rehabilitacjo-Wychowawczego w Bytomiu.

Kalendarz ten to przede wszystkim wyraz dobroci serca!
Kierujemy go do firm, które chcą wesprzeć naszą akcję i tym samym pokazać, że biznes można prowadzić, mając na uwadze dobro najbardziej potrzebujących.

 

Dochód uzyskany ze sprzedaży kalendarza zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnych braci Łukasza i Bartosza Jaszczurów oraz na pomoc twórcom stron tego kalendarza, dzieciom i dorosłym z Bytomskiego Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.


Fundacja Petralana
swoją uwagę skupia na najmłodszych, znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej lub życiowej, walczących z chorobą lub niepełnosprawnością. Jej celem jest pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują. Pomaga poprzez organizowanie różnego rodzaju akcji dobroczynnych, sportowych, eventów oraz innych ciekawych projektów.

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Bytomiu swoją historią sięga roku 1993, kiedy zostało powołane stowarzyszenie mające u podstaw troskę rodziców o los swoich niepełnosprawnych umysłowo dzieci. Do tego momentu to na rodzicach spoczywał niemal cały ciężar sprawowania opieki, co więcej często musieli sobie radzić w osamotnieniu, z poczuciem winy. Problem niepełnosprawności był dla społeczeństwa sprawą wstydliwą i skrywaną.
Dzisiaj ośrodek wspiera rodziców i ich niepełnosprawne dzieci na wielu płaszczyznach podejmując się zarówno edukacji, jak i wychowania i prowadzenia terapii. 

  • Kalendarze pakowane w foliowe torby
  • Liczba w paczce – 10 szt. 
  • Masa paczki – 7,5 kg
  • Format – 44 x 38 cm
  • Możliwość nadruku
  • 13 plansz
  • Kalendarz spiralowany
  • Pole nadruku – 42 x 5,5 cm

 


Skontaktuj się z nami i zamów już teraz,
aby pomóc wychowankom fundacji:

Mirosław Gawroński
miroslaw.gawronski@grupainfomax.com
kom. 660 460 193