SZUKAJ

Tuż pod ręką. Firmowy kalendarz biurkowy

firmowy kalendarz biurkowy

Wyobraź sobie powrót do pracy po świąteczno-noworocznej przerwie. Co to miałeś zrobić? Raporty, kilka ważnych pism, spotkania z szefem i kontrahentami. Ah, było coś jeszcze, ale… właściwie co takiego? Całe szczęście nie musisz za długo szukać odpowiedzi w pamięci. Wystarczy tylko szybki rzut oka na firmowy kalendarz biurkowy, który w ramach świątecznego prezentu otrzymałeś od Klienta. 

Kalendarz biurkowy to jeden z najpraktyczniejszych (i ekonomicznych!) kalendarzy. Jest kompaktowy i wyposażony w kartki do odrywania, dzięki czemu raz-dwa możesz pozbyć się zbędnych miesięcy. Kalendarz biurkowy może występować z podziałem miesięcznym lub tygodniowym. To dwojakie rozmieszczenie dni wydaje się być dużym ułatwieniem, gdyż każdy z nas inaczej notuje i dla niektórych niezbędne są większe przestrzenie. 

 

Kalendarz biurkowy, a może chwyt marketingowy?   

Tak się składa, że kalendarz biurkowy oprócz oczywistych funkcji pełni również funkcję reklamową. Jest gadżetem godnie reprezentującym firmę, gdyż w sposób pośredni (a nie nachalny) robi jej reklamę. Firmowy kalendarz biurkowy daje znać o Twojej działalności poprzez umieszczenie logo na każdej ze stron (zaraz pod rozkładem tygodniowym lub miesięcznym). Drugą opcją jest  ulokowanie rozbudowanej reklamy (np. na temat charakteru działalności Twojej firmy) na tylnej części każdej strony, jednak wówczas musimy skorzystać z rozkładówek nie klejonych, a umieszczonych na spirali. 

 

Kalendarz biurkowy – zalety:

Jak widzisz, kalendarz biurkowy niesie za sobą wiele zalet. I bynajmniej nie pomaga nam tylko w organizacji czy odmierzaniu czasu Wiemy już, że jest sprytnym gadżetem reklamowym, że jest niewielki i kompaktowy, praktyczny, a także pomocny, gdyż zawsze znajduje się w zasięgu wzroku. Co więcej, ten rodzaj kalendarza jest niezwykle estetyczny, a jego estetyka idzie w parze z ceną. Kalendarz biurkowy jest też niezwykle wytrzymały, gdyż jego produkcja odbywa się z użyciem grubego kartonu. 

 

  • sprytny gadżet reklamowy
  • niewielki rozmiarem
  • kompaktowy
  • praktyczny 
  • pomocny — zawsze pod ręką i w zasięgu wzroku
  • estetyczny
  • wytrzymały

 

Kalendarz biurkowy – dla kogo?

Być może podczas czytania tego artykułu przemknęło Ci przez myśl: „ale właściwie dla kogo taki gadżet?”. Podpowiadamy: dla osób wykonujących pracę biurową i szczególnie zapracowanych. 

Sam pewnie wiesz, że w natłoku obowiązków dobra organizacja to podstawa, a telefon komórkowy w nieskończoność pewnych rzeczy nam nie podpowiada . Dlatego też kalendarz biurkowy to świetny pomysł na prezent dla wszystkich Twoich pracowników, klientów czy kontrahentów, którzy większość czasu spędzają przy biurku. 

Pamiętaj jednak, że firmowy kalendarz biurkowy może stanowić jedynie element całego pakietu reklamowego. Utrzymany w identyfikacji wizualnej firmy doskonale spasuje się z notesem czy kalendarzem książkowym. A wyposażony w zakładki indeksujące czy bloczki firmowe ułatwi codzienne zapamiętywanie i uwydatni ważne notatki.  

Firmowy kalendarz biurkowy z karteczkami

 

DobreKalendarze.pl – producent kalendarzy biurkowych: 

Jeśli zdecydujesz się na zakup kalendarza biurkowego, to miej na uwadze, że w dobrekalendarze.pl dbamy o to, by każdy kalendarz był jedyny, wyjątkowy, a obdarowywanych przez Ciebie wprawiał w niespotykany zachwyt. Dysponujemy pięcioma rodzajami kalendarzy biurkowych, a każdy z nich może być przez Ciebie dowolnie personalizowany:  

 

STANDARDOWY KALENDARZ BIURKOWY

To najprościej mówiąc, kalendarz biurkowy w wersji stojąco-leżącej. Okładka tego typu kalendarza pozwala na wykonanie tłoczenia i personalizacji, a przy zamówieniu powyżej 100 sztuk istnieje też możliwość wyprodukowania w niestandardowej okleinie (okleina płócienna, papierowa, skóropodobna). 

Kalendarz biurkowy typu planer

KALENDARZ BIURKOWY Z BLOCZKAMI NA NOTATKI

To bardzo elegancki i praktyczny rodzaj kalendarza z czytelnym kalendarium na spirali. Tym, co go wyróżnia, są zawarte na podstawce bloczki do notowania i karteczki indeksujące. Kalendarz jest dostępny w wielu wariantach i kolorach okładek, na których można wykonać tłoczenie i personalizację. 

 

INDYWIDUALNE PIRAMIDKI

To praktyczny rodzaj kalendarza biurkowego, składającego się ze sztywnej kartonowej podstawki oraz 13 plansz kalendarium z pełnokolorowym zadrukiem. Całość jest zebrana spiralą w wybranym kolorze i uszlachetniona lakierami lub folią zgodnie z koncepcją Klienta.

 

KALENDARZ BIURKOWY BOX 

To kalendarz biurkowy w formie koperty, skrywającej w sobie 12 niezależnych kart. Jednak owa koperta pełni funkcję nie tylko pudełka czy też boxu. Może też pełnić funkcję stojaka, na którym umieszczamy wybraną kartę z bieżącym miesiącem.

Kalendarz typu box jest bardzo oryginalny, a do tego można go dowolnie personalizować. Przykładowo — do pudełka oprócz własnych kart z kalendarium można dołożyć dodatkową kartę z życzeniami świątecznymi i podziękowaniami za owocną, dotychczasową współpracę.

Kalendarz biurkowy typu box

BIUWARY

Biuwary to potocznie mówiąc podkładki na biurko z kalendarzem i dużym miejscem na notatki. Dzięki nim żadna myśl nie umknie, a ważna uwaga zostanie zapisana.  

 

Podsumowanie

Kalendarz biurkowy to niezwykle przydatne narzędzie w codziennym natłoku obowiązków. Stojący lub leżący na biurku umożliwia lepsze zorganizowanie i szybkie zaplanowanie kolejnych zadań. Co więcej, odpowiednio zaprojektowany kalendarz biurkowy zapada w pamięć i sprawia, że to nie tylko przydatny, ale i estetyczny gadżet. Kalendarz biurkowy może stać się najlepszym ambasadorem firmy i formą sprytnej reklamy, zwłaszcza gdy jest wręczany jako świąteczno-noworoczny upominek.