Kalendarze firmowe

Dlaczego kalendarz firmowy jest nieodzowną częścią życia twojej firmy? To proste, w końcu kalendarz to czas, a czas… to pieniądz!

Kalendarz firmowy na rok 2023 to trwały i gustowny nośnik wizerunku Twojej firmy. Dajemy Ci możliwość wyboru kalendarza promującego Twoją firmę spośród różnych rodzajów modeli kalendarzy, począwszy od kalendarzy ściennych, przez książkowe, biurkowe, wieloplanszowe, ścienne planery, itp.– to Ty decydujesz, jaką formę ma przybrać Twój wyjątkowy kalendarz.

Kalendarze firmowe wykonane dla Ciebie i Twojej firmy mogą być w pełni unikalne i dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb. Dzięki temu sam możesz wybrać model i zaprojektować unikalny i wyjątkowy gadżet wizerunkowy, który będzie oryginalny i kreatywny – dokładnie tak jak Ty i Twoja firma.

Dlaczego warto wybrać kalendarze dla firm w 2023 roku?

Ponieważ nawet w czasach wirtualnej rzeczywistości, trzymania danych w chmurze i smartfonie, papierowy kalendarz jest najlepszym pomocnikiem. Oprócz tego jest podstawowym narzędziem pracy, a nawet stałym elementem wystroju wnętrza i wyposażenia biura. Lubimy kalendarze i wciąż chcemy ich używać, więc postaraj się, aby to Twój był najlepszy gadżet wizerunkowy, który będzie dla Ciebie pracował 365 dni w roku!

Jako producent kalendarzy prezentujemy na naszej stronie realizacje kalendarzy firmowych wykonanych na indywidualne zamówienia naszych klientów wg  projektu naszego kreatywnego studia graficznego, bądź projektu, który otrzymaliśmy od naszego Klienta. Działamy w myśl naszego hasła: bo zwykły kalendarz to już za mało. Zdajemy sobie sprawę jak ogromny potencjał reklamowy posiadają firmowe kalendarze książkowe oraz notesy. Duże marki często wchodzą we współpracę ze znanymi influencerami tworząc wspólnie z nimi kreatywne planery, organizery i kalendarze książkowe poświęcone modzie, naturalnym kosmetykom, zdrowemu odżywaniu. Zauważamy ten trend i mamy w naszym portfolio szereg ciekawych realizacji, gdzie wspólnie z Klientem wykreowaliśmy niezwykłe kalendarze.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą katalogową i wykreowanymi przez nas linii terminarzy (jak np. linia Kreacja lub linia Eko) i inspirowania się. Mamy nadzieję, że nasze kalendarze dla firm staną się punktem wyjścia dla Twojej unikalnej wizji, którą  uda nam się wspólnie zrealizować.