SZUKAJ

Qstalyo – terminarze z folią holograficzną

Klient: Galeco/Qstalyo
Branża: budownictwo

 

Qstalyo to ekonomiczna marka Galeco, zajmująca się produkcją systemów odprowadzania wody deszczowej. Powstała w odpowiedzi na wysokie wymagania klientów względem jakości i estetyki, jednocześnie łącząc je z optymalizacją kosztów.
 

Estetyka w budownictwie

Do realizacji terminarzy dla marki Qstalyo doszło przy okazji obsługi firmy Galeco, którą już wcześniej obsługiwaliśmy. Dzięki wcześniejszej współpracy zdążyli zapoznać się z naszą ofertą i jakością. Dlatego też zdecydowali się zamówić autorskie terminarze dla swojej marki właśnie u nas.

Jakość wykonania była bezsprzecznie najważniejsza. Sam produkt, jaki marka sprzedaje, mocno stawia na estetykę i wykonanie. Budownictwo, które ma spełniać jedynie funkcje praktyczności i funkcjonalności dawno minęły. Aktualne rozwiązania są nie tylko użyteczne, ale również gustowne i stylowe. Dzisiejsze budownictwo jest przyjemne dla oka i wyrafinowane. Takie też miały być terminarze.

kalendarz książkowy z autorską okładką
Autorska okładka firmowego terminarza Qstalyo.

Poszukiwanie inspiracji

Ponieważ inspiracje często są punktem wyjścia do realizacji, firmy chętnie poszukują nowych rozwiązań. Dokładnie znamy tę drogę, dlatego często pokazujemy na spotkaniach rozwiązania mniej popularne i niestandardowe. Pokazane w ten sposób możliwe technologie stanowią bodziec do ich wykorzystania.

W tej sytuacji takim motywatorem do działania okazało się spotkanie naszego Key Accounta z klientem. Przedstawił on przykład okładki z uszlachetnieniem w postaci folii holograficznej. Dzięki fizycznemu wzorowi klient dokładnie widział daną technologię, jej efekt i jakość. Taka praca ze wzorami i przykładami niejednokrotnie jest strzałem w dziesiątkę. Z pewnością tak stało się tym razem.

 

Okładka terminarza z folią holograficzną

Folia holograficzna nie jest ani nowym rozwiązaniem, ani mało znanym. Spotykamy ją w postaci etykiet i naklejek. Są wyjątkowo efektowne, ponieważ mienią się tysiącami kolorów, a sama folia zapewnia również efekt trójwymiarowości.

folia holograficzna na okładce
Efekt kropli deszczu wykonany za pomocą folii holograficznej.

My wykorzystaliśmy ją do uszlachetnienia okładek terminarzy dla marki Qstalyo. Efekt końcowy okładki był zdumiewający, a sam terminarz olśniewający. Logo marki, które pojawiło się na okładce i zostało ozdobione tą folią, zdecydowanie przykuwa uwagę. Imitacja kropli deszczu to nawiązanie do wody, a tym samym do systemów jej odprowadzania. Całość wykonana jest estetycznie, gustownie i niestandardowo.

 

Autorskie dodatki do terminarza

Jak widać, okładka została zaprojektowana z największą dbałością i dopieszczeniem. Należy również wspomnieć, że do terminarza zostały dodane autorskie elementy, które przedłużyły ten efekt: wyklejka oraz wklejka reklamowa.

Otwierając terminarz widzimy indywidualnie zaprojektowaną wyklejkę autorską. Kilka informacji o ofercie i zaletach to świetne wykorzystanie miejsca. Minimalistyczna grafika, przejrzystość i czytelność. Wyklejka zawiera również chip NFC – po zbliżeniu telefonu wyświetli się nam aktualna oferta. Jakże szybko i bezpośrednio!

autorska wyklejka
Indywidualna wyklejka w terminarzu to świetny pomysł na wykorzystanie tego miejsca. W lewym dolnym rogu zainstalowany został chip NFC, który wyświetla najnowszą ofertę.

W środku terminarza nie mogło zabraknąć kilku słów o samej ofercie. Wykorzystanie wklejki reklamowej to bardzo częste zastosowanie. Dzięki niej można umieścić dodatkowe informacje we wnętrzu terminarza.

wklejka reklamowa
Wklejka reklamowa to dodatkowe miejsce na reklamę. Świetnie sprawdzi się w dowolnym miejscu w środku terminarza.