• Postaw na potencjał reklamowy firmowego kalendarza oraz notesu – umieść w nim wyklejkę reklamową.

    Wyklejka reklamowa widoczna zaraz po otwarciu okładki to aż 3 strony do dyspozycji na reklamę Twojej marki. Możesz je wykorzystać na szereg różnych sposobów. Jeżeli odbiorcy Twojego kalendarza stawiają na jego użyteczność i praktyczną stronę możesz umieścić na niej cenne dla nich informacje o swojej firmie, mapę oddziałów albo zlokalizuj tam skrócone kalendarium na rok aktualny i kolejny.
    Najpopularniejszą formą wykorzystania wyklejki jest umieszczenie na całej rozkładówce kreatywnej reklamy swojej marki wraz z hasłem reklamowym. Tak duża powierzchnia daje grafikowi naprawdę duże pole do popisu aby w oryginalny sposób zaprezentował Twoją firmę, asortyment, nowości w ofercie.
    Twoim nadrzędnym celem jest aby kalendarz był potraktowany przez obdarowanych nim kontrahentów jako wyjątkowy i mocno spersonalizowany – umieść na wyklejce dedykację lub podziękowania za całoroczną współpracę.
    Obchodzisz w tym roku jubileusz firmowy? – wykorzystaj wyklejkę aby właśnie w tym miejscu zaraz po otwarciu okładki przekazać swoim partnerom biznesowym w oryginalny sposób informację o tej ważnej dla Twojej firmy dacie.
    Trzy strony wyklejki to dla Ciebie zbyt mało? Wykorzystaj pozostałe strony terminarza oraz możliwość umieszczenia reklamy również na firmowych wklejkach, które możesz umieścić w bloku firmowego kalendarza lub notesu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.