SZUKAJ

Personalizowane kalendarze dla Jeepa i Alfa Romeo

Klient: Jeep oraz Alfa Romeo
Branża: motoryzacyjna

Włoski początek

Pierwszy raz, firma Jeep zdecydowała się na nasze kalendarze książkowe cztery lata temu. Klient wybrał klasyczną oprawę w kolorze jasnej szarości z wielkopowierzchniowym przetłoczeniem swojej nazwy na przedniej okładce. Do tego pięknie zaprojektowana wyklejka nawiązująca do najnowszych modeli z oferty Jeepa.

Rozszerzamy krąg współpracy

Po udanej współpracy z Jeepem, poszliśmy za ciosem. W zeszłym sezonie kalendarzowym (2019 rok) przygotowaliśmy makietę wydruku okładki przykładowego terminarza, na której znajdowały się posrebrzane felgi i przedstawiliśmy je Alfie Romeo. Nasza najnowsza technologia uszlachetnienia druku – LIQUID METAL – od razu przypadł do gustu zarówno Alfie Romeo, jak i Jeepowi.

Dbałość o szczegóły

Zanim terminarze zostały wydrukowane, podjęliśmy szereg działań, dzięki którym końcowy produkt spełnił 200% oczekiwań Klienta. Próbne wydruki i stworzenie makiet stanowiły istotny element przygotowań. Dzięki kreatywności i skrupulatności naszego Teamu idealnie wstrzeliliśmy się w gust Klienta, a po akceptacji wszystkich projektów ruszyliśmy z główną produkcją.

Wierzymy, że każdy detal ma wpływ na odbiór wizualny takiego produktu, dlatego staraliśmy się spełnić oczekiwania i wykluczyć wszelkie wątpliwości. Zrozumienie potrzeb klienta stanowi klucz do sukcesu i ciągłego rozwoju.

Elementy spersonalizowane

Okładka terminarza stanowiła początek do rozmów, jednak nie można zapomnieć o pozostałych elementach książkowego kalendarza, które pozwoliły na jego personalizację. Wyklejkę przednią i tylną zadrukowaliśmy według autorskiego projektu, dodaliśmy indywidualną tasiemkę wykonaną metodą haftu. Dodatkowo klient wybrał do terminarza wycięte registry i perforację narożników.

Każdy nasz Klient ma wpływ na wygląd kalendarzy książkowy poprzez dobór spersonalizowanych dodatków. Cieszymy się, że moglibyśmy wykonać realizację dla tak czołowych producentów samochodów jak Alfa Romeo oraz Jeep.

czerwony liquid metal na okładcekalendarze książkowe z liquid metalem personalizowane terminarze dla firmsrebrny liquid metalterminarz dla firm z indywidualną okładką terminarz firmowy z liquid metalem