SZUKAJ

Notesy – organizery dla TUV

Klient: TUV
Branża: jednostka certyfikująca

Tuv to nasz klient, którego obsługę rozpoczęliśmy od wykonania kalendarzy firmowych w 2021 roku. Dzięki dobrej relacji i bardzo dobrze wykonanych kalendarzy udało nam się rozszerzyć współpracę o kolejną – nową dla nas realizację: organizery firmowe.

Organizer firmowy – wszystko w jednym miejscu

Jak w wielu firmach i biurach każdemu pracownikowi potrzebne są inne narzędzia do pracy. Często jest to nawet kilka rzeczy, których potrzebuje do swojej organizacji pracy i zadań.  Każdy z nich ma swoje ulubione, którymi posługuje się najczęściej. Trudno dogodzić się wszystkim, jeśli każdy potrzebuje czegoś innego. Tak właśnie powstał pomysł na to, aby zrobić uniwersalny organizer firmowy, w którym znajdą się najpotrzebniejsze rzeczy.

Tak prezentuje się organizer biznesowy zamknięty. Aby ułatwić jego zamykanie dodaliśmy gumkę zamykającą w kolorze niebieskim. Organizer posiada również szlufkę na długopis.
W naszej ofercie znajdziesz również wiele biznesowych gadżetów, które uzupełnią Twoje materiały reklamowe. Długopisy metalowe to jeden z najprostszych i najbardziej praktycznych z nich.

Taka wersja notesów sprawia, że wszystko co potrzebne zawsze znajduje się pod ręką, w jednym miejscu.

Można zabrać go na szkolenie, konferencję a nawet na spotkanie z klientem!

Co w środku?

Organizer firmowy dla TUV to opcja notesu wieloelementowego. Tak można powiedzieć w skrócie, co zatem znajduje się w środku?

  • notes na spirali z indywidualnym projektem klienta,
  • karteczki do notowania klejone od góry w formacie kwadratu,
  • karteczki samoprzylepne,
  • kolorowe znaczniki.
W firmowym organizerze znajduje się kołonotatnik z indywidualnie zadrukowanymi kartkami w kratkę.
Karteczki do notowania, samoprzylepne i znaczniki – to wszystko znajduje się w firmowym organizerze TUV, tak aby każdy pracownik miał pod ręką to czego potrzebuje w biurze.

Karteczki do notowania i samoprzylepne wydrukowane są wg autorskiego projektu klienta, tak aby był on spójny z głównym motywem graficznym na okładce. Dzięki temu robi to znakomite wrażenie! Tak dopracowane szczegóły naprawdę zostaną docenione.

Całość zamykana jest na gumkę – w tym przypadku oczywiście niebieską. Świadomie wybraną do koloru firmowego TUV. Nie możemy zapomnieć, że organizer również posiada specjalną szlufkę na długopis. Tak przygotowany zestaw jest niewątpliwie idealnym narzędziem do pracy dla pracowników jak i klientów!

Wyklejka – wykorzystaj miejsce na informacje o firmie

W tej realizacji wnętrze jest szczególnie ważne. Nie tylko posiada niestandardowy środek pod względem wyposażenia, ale również jest to idealny przykład praktycznego wykorzystania wyklejki.

W tym przypadku na wyklejce znalazła się forma graficzna lokalizacji firmy jak i dane teleadresowe jej oddziałów oraz zachęcenie do odwiedzenia kanałów Social Media. Najpotrzebniejsze informacje, do których mogą zaglądać nowi pracownicy lub klienci.

Wyklejka przy karteczkach w organizerze firmowym TUV to szybka informacja o lokalizacjach firmy i danych teleadresowych jej oddziałów.

Na końcu notesu jest jeszcze jedna wyklejka, która prezentuje całą ofertę TUV. Po jej rozłożeniu można przeczytać dla jakich branż dedykowana jest ich oferta oraz w jakim zakresie. Wszystko to zostało przedstawione w formie graficznej – prosty i czytelny sposób na przedstawienie informacji.

Tylną wyklejkę można rozłożyć tworząc dodatkową rozkładówkę. Jest to świetne miejsce na przedstawienie dodatkowych informacji o firmie czy też ofercie.

Autorskie realizacje organizerów biznesowych

Realizacja organizerów firmowych dla TUV doczekała się drugiej edycji w nieco zmienionej szacie graficznej. Tym razem projektantka postawiła na niebieski kolor okładki. Zmieniła również jej projekt, aby wprowadzić nieco świeżości.

Druga edycja notesów-organizerów dla TUV została wydana w nowej szacie graficznej. Tym razem kolorem przewodnim został niebieski kolor firmowy.

Gadżet w postaci biznesowego notesu na spirali z dodatkowymi kartkami do notowania zdecydowanie okazał się strzałem w dziesiątkę. Przyjął się na stałe jako biznesowy upominek dla klientów jak i praktyczne narzędzie do pracy dla pracowników.