SZUKAJ

Indywidualne notesy dla Bell

Klient: Bell
Branża: beauty/kosmetyki

Polska marka, światowy zasięg

Bell to polska marka kosmetyków działająca na rynku prawie 35 lat. Jej kosmetyki docierają już do pięciu kontynentów i 61 krajów.

Śledzą i podążają za najnowszymi trendami, oferując nowości dla tych, które kochają piękno i makijaż. Wszelkie produkty kosmetyczne są tworzone w oparciu o najnowsze i ekologiczne linie technologiczne.

To właśnie dla nich zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy notesy w efektownej linii kreacja.

Idealny gadżet na targi

Promocja marki wymaga wielu działań marketingowych, w tym obecności na targach. Każdy wystawca dokłada starań aby jego stanowisko było efektowne i wyróżniało się wśród pozostałych uczestników. W planach również są spotkania z biznesowymi partnerami i potencjalnymi klientami. Warto wtedy mieć pod ręką upominek dla nich! Idealnym gadżetem jest indywidualny notes. Ze względu na swoją uniwersalność może być sprezentowany w dowolnym czasie w ciągu roku i każdemu kto uczestniczy w spotkaniach, szkoleniach i konferencjach.

Dbałość o każdy element notesu pozwoli nam na całkowitą personalizację takiego gadżetu. W obecnej chwili technologia podsuwa nam mnóstwo przeróżnych rozwiązań, z których możemy skorzystać aby wyróżnić nasze notesy!

Firma Bell zdecydowała się na okładkę z autorskim projektem w delikatnych, kobiecych barwach z wykorzystaniem lakieru wypukłego. Środek notesu to zastosowanie autorskiej wyklejki zadrukowanej w kolorze okładki z motywem kropek. Motyw ten powtórzony jest również na indywidualnej tasiemce drukowanej metodą sublimacji. To perfekcyjne połączenie koloru białego i pudrowego!

I torba reklamowa do tego!

Wykonując tak piękny notes należy pomyśleć również o dobranej do niego torbie reklamowej. Wystarczy spojrzeć na torbę aby dostrzec spójny wizerunkowo projekt. Z pewnością taki upominek zostanie zapamiętany i wykorzystany!

autorska wyklejka z przodu notesu firmowa tasiemka lakier 3d na okładce notesu notes w kratkę, blok standardowy