• Wykorzystaj siłę i elegancję ozdobnych papierów aby wyklejka w Twoim firmowych notesie lub terminarzu budowała właściwe pierwsze wrażenie!

   
  Najpopularniejszym dodatkiem w blokach kalendarzy książkowych i notesach jest firmowa wyklejka widoczna zaraz po otwarciu okładki. Dzięki tej formie indywidualizacji kalendarza książkowego obdarowany Klient, czy ważny kontrahent będzie miał stały kontakt z reklamą Twojej firmy niemal przez 365 dni w roku.
   
  Bardzo elegancką formą wyklejki jest zastosowanie papieru barwionego w masie, który dodatkowo możemy zadrukować . Na wyklejce możesz umieścić imienną dedykację dla obdarowanej osoby, informację o jubileuszu Twojej firmy, hasło lub claim jaki towarzyszy Twojej marce.
   
  Jeżeli zależy nam na nieco bardziej subtelnej formie reklamy – projekt wyklejki możemy oprzeć o ciekawy i designerski motyw nawiązujący grafiką do logo, bądź naszego key visuala lub wykorzystać motyw zaprezentowany na okładce, przez co okładka i wyklejka będą budowały spójną wizerunkowo całość.