SZUKAJ

Personalizowane terminarze dla firmy Robelit

Klient: Robelit
Branża: budowlana

Z firmą Robelit współpracujemy od 2016 roku. Jest to uznany dostawca materiałów budowlanych i wykończeniowych z tworzyw sztucznych, który w toku ponad 25-letniej działalności zbudował rozpoznawalną na polskim i zagranicznym rynku markę. W toku naszej współpracy zajmowaliśmy się również rebrandingiem oraz stworzeniem i supportem www i e-commerce, o czym pisaliśmy w osobnym case study.

Materiały POS – Prosto O Sensację!

W 2018 roku zajęliśmy się realizacją materiałów POS (materiały wspierające sprzedaż), w tym gadżetów marketingowych czy materiałów poligraficznych (kalendarze dzielne, notesy, terminarze itp.). Zaprojektowaliśmy i wyprodukowaliśmy personalizowane oraz notesy, została również przygotowana specjalna edycja terminarzy z okazji 25-lecia firmy. Fakt rocznicy spowodował, że dla Klienta kluczową sprawą było przygotowanie oryginalnych i prestiżowych upominków dla partnerów biznesowych, jakimi miały być między innymi terminarze firmowe z wytłoczonym, jubileuszowym logo. Była to kompleksowa współpraca – od projektu, przez koordynację, po produkcję wszystkich materiałów reklamowych.

Personalizowane terminarze

Niebanalne dodatki to klucz do sukcesu! W przypadku współpracy z firmą Robelit zdecydowaliśmy się na następujące rozwiązania:

W 2018 roku projektowaliśmy i produkowaliśmy także terminarze dla Robelit Garden, czyli firmy-córki Robelitu.

Inspektor gadżet!

“Robelit to nasz wieloletni Klient, dla którego stworzyliśmy mnóstwo niebanalnych materiałów reklamowych. Jednymi z ciekawszych realizacji były brandowane cukierki w specjalnym pudełeczku oraz komplet gadżetów. Zawsze stawiamy na wysokiej jakości, personalizowane produkty oraz niesztampowe rozwiązania. Nie inaczej było w przypadku naszych najnowszych projektów dla tej firmy” – mówi Mirosław Gawroński – Key Account Manager w DobreKalendarze.pl, który odpowiada za współpracę z Robelitem.