SZUKAJ

Intermag – jeden projekt dla kalendarzy i notesów

Klient: INTERMAG
Branża: agro

Intermag specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa. Zgodnie z mottem: “Skuteczność dzięki wiedzy”, firma wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania dla rolników, aby pomagać im zwiększać produktywność.

 

Wizja nowoczesności

Nowoczesne rozwiązania widać nie tyko w ich ofercie. Chętnie poszukują marketingowych możliwości, które będą mogli wykorzystać na swoich reklamowych materiałach. Właśnie dlatego propozycja wykorzystania naszej technologii liquid metal na kalendarzach tak bardzo przypadła im do gustu, że zlecili nam produkcję kalendarzy i notesów właśnie w tej technologii. Wizja wykorzystania nowej, mało znanej na rynku metody uszlachetnienia druku trafiła w samą dziesiątkę!

Dzięki połączeniu koloru zielonego i jasnego tła oraz wykorzystaniu liquid metalu, listek wysuwa się na pierwszy plan. Świetnie również nawiązuje swoim kolorem i strukturą do branży agro.

 

Stworzenie zestawu

Realizacja dla Intermagu była czystą przyjemnością. Propozycja wykonania kalendarza trójdzielnego, terminarza oraz notesu jako zestawu była trafieniem w samo sedno! Na pierwszy rzut oka widać spójność wizualną – jeden, wspólny projekt dla trzech materiałów reklamowych. Wykorzystanie identycznego uszlachetnienia na każdym z nich przyciąga wzrok i wyróżnia je na tle pozostałych zwykłych wydruków.

Jako specjaliści w zakresie doboru i wykonania uszlachetnień druku, przygotowaliśmy projekt maski liquid metalu. Na kalendarzu trójdzielnym maska była widoczna na główce kalendarza, natomiast na terminarzu i notesie – na okładce.

 

Personalizacja notesu

Oprócz kalendarza trójdzielnego oraz terminarza, klient zdecydował się na notes. Tym razem w innej formie, mniej standardowej ponieważ na spirali.  Środek notesu to uniwersalna kratka oraz logo firmy na dole kartki. Dzięki spersonalizowanemu wnętrzu, klient sam mógł wybrać co ma się w nim znaleźć i jak ma wyglądać.

Dodatkowo w kalendarzu książkowym i notesie znalazły się wklejki reklamowe, promujące najlepsze produkty z oferty firmy.

kalendarz trójdzielny indywidalny z liquid metalemkalendarze firmowe, z logo

notesy reklamowe na spiraliterminarz firmowy, autorski

autorski planer biznesowy dla firm