• Kalendarz trójdzielny firmowy

  Najbardziej popularny model kalendarza firmowego dzielnego – kalendarz trójdzielny z trzema bloczkami czytelnego kalendarium na rok 2024. Główka tego kalendarza to prawdziwe pole do popisu: możesz eksperymentować z fakturami, uszlachetnieniami, zdobieniami w takt Twojej fantazji. Również tylna część kalendarza, czyli tak zwane plecy, może zostać zadrukowana według indywidualnej grafiki spójnej z główką kalendarza, dzięki czemu główka i plecy budują spójną całość działają jak jeden organizm!

  Nasze kalendarze trójdzielne mają kalendarium, którego kolorystykę pozostawiamy do wyboru Klienta – może być ono szaro-czerwone lub szaro-niebieskie w zależności od preferencji odbiorcy. Uwaga! Jako renomowany producent kalendarzy trójdzielnych dajemy Ci możliwość wykonania indywidualnego wariantu kalendarium w firmowych barwach, z datami ważnymi dla Twojej firmy, z wykorzystaniem obcych języków i zaznaczeniem świąt w taki sposób, aby kalendarz mógł być wykorzystywany przez Twoich kontrahentów zlokalizowanych poza granicami Polski.

  Kalendarze trójdzielne firmowe 2024

  Kalendarz trójdzielny to potrójny komfort pracy i organizacji swojego czasu. Przez to, że widzisz poprzedni miesiąc i miesiąc nadchodzący planowanie i rozliczanie nie staje się kłopotliwe. Ostatecznie… zawsze to lepiej być dwa kroki do przodu! Nawet jeśli chodzi o czas.

  RODZAJE DOSTĘPNYCH GŁÓWEK:

  • główka z efektem wypukłości , lakierowana UV
  • główka ekonomiczna płaska, lakierowana UV
  • główka spiralowana, wieloplanszowa
  • główka płaska, wycięta w nietypowy, indywidualny kształt
  • główka  z wykorzystaniem innowacyjnych uszlachetnień jak lakier 3D, lakier piaskowy, flok, liquid metal

  Pozostałe parametry kalendarza:

  • wymiar kalendarza 31,5 x 64 cm
  • wymiar kalendarium 13,4 x 28,5 cm
  • kalendarium czerwono-szare St1 lub niebiesko-szare ST2
  • nazwy miesięcy i dni tygodnia w czterech językach (polski, angielski, niemiecki, francuski, ukraiński)
  • podwójne imieniny
  • zaznaczone święta krajów UE i Ukrainy
  • pakowane w białą kopertę z okienkiem o wymiarach 32,5 x 22,5 cm (na życzenie klienta).

  Kalendarz trójdzielny dla tych, którzy chcą wszystko mieć pod kontrolą

  Spośród wszystkich kalendarzy w naszej ofercie szczególnie wyróżnia się kalendarz trójdzielny. To propozycja idealna dla osób, które chcą mieć pogląd na trzy miesiące, aby móc szybko i wygodnie zaplanować nadchodzące wydarzenia i sprawdzić, co się działo w poprzednich tygodniach. Środkowy bloczek to aktualny miesiąc, górny pokazuje poprzedni miesiąc, natomiast dolny następny. 

  W tej chwili kalendarz trójdzielny na ścianę bije rekordy popularności. Jest nie tylko praktyczny, ale i wyróżnia się walorami estetycznymi, przez co stanowi genialną dekorację ściany.  

  Kalendarze trójdzielne z logo Twojej firmy

  Dostępny w naszej ofercie kalendarz trójdzielny można kupić w jednym rozmiarze: 31,5 x 64 cm. To uniwersalne i sprawdzone wymiary dobrane przez naszych projektantów. Bloczki mają rozmiar 13,4 x 28,5 cm i każdy z nich można swobodnie wyrwać. 

  Zależnie od gustu, można u nas zamówić kalendarium czerwono-szare ST1 lub niebiesko-szare ST2. Jednak, jeśli szukasz czegoś innego, nasi graficy przygotują kalendarium według Twojego projektu. 

  Każdy bloczek przedstawia nazwy miesięcy i dni tygodnia w czterech miesiącach, a także podwójne imieniny, święta krajów UE i Ukrainy. Dzięki przemyślanym układom nasze kalendarze trójdzielne z logo stanowią cudowny i praktyczny prezent dla zagranicznych klientów lub partnerów biznesowych. Natomiast kalendarze trójdzielne firmowe ułatwią Twoim pracownikom planowanie działań marketingowych lub pracy danego działu.

  Kalendarze trójdzielne firmowe – spersonalizuj główkę i tył swojego kalendarza

  Jako czołowy producent kalendarzy trójdzielnych doskonale wiemy, że aby takie produkty przyniosły jak najwięcej, muszą być idealnie dopasowane do potrzeb biznesowych. Dlatego możesz u nas całkowicie od podstaw stworzyć główkę kalendarza oraz zaprojektować jego tył – to dwie powierzchnie, na których może znaleźć się Twoje firmowe logo. 

  Współpracując z nami, masz pełną dowolność w projektowaniu kalendarza. Możesz dodać również uszlachetnienia w postaci na przykład wycinanych elementów czy lakieru piaskowego oraz wybrać kolor okienka, dzięki któremu zaznaczysz konkretny dzień w bloczku.