SZUKAJ

Notesy i terminarze Eko – wybierz swój wariant!

notesy i terminarze eko

Notesy i terminarze firmowe to idealny gadżet dla partnerów handlowych czy pracowników. Dzisiaj przybliżamy Wam nasze notesy i terminarze eko. Jako że trend proekologicznych gadżetów zyskał na popularności, spotykamy się z coraz większym zainteresowaniem. Jeśli i Ty szukasz takiego rozwiązania – ten artykuł jest dla Ciebie! A przede wszystkim dla wszystkich tych, którzy chcą wprowadzić pierwsze eko działania w swojej firmie.

Linia Eko

W ostatnich latach wiele firm pytało o gadżety eko. Również w ten zakres wchodziły terminarze oraz notesy firmowe. Trend eko gadżetów stał się nie tylko modny, ale również ceniony. Jako producent kalendarzy i notesów postanowiliśmy wesprzeć biznesowe działania ekologiczne. Stworzyliśmy Linię Eko, której celem miała być promocja notesów i terminarzy eko. Przede wszystkim mowa tutaj o wyselekcjonowanych okładkach. Zaliczają się do nich: Kraft, Korek, papier Natura Plus. Ponadto ofertę uzupełnia płótno i len (nowość w ofercie 2022).
 
Każda z nich jest inna i każda wyjątkowa.

 

Ekologiczny papier Kraft i papier Natura Plus

Papier typu Kraft wykonany jest w 70% z włókien pierwotnych i w 30% z włókien z recyklingu. Ze względu na swoją charakterystykę, chętnie jest wybierany przez firmy. Poszukują one ekologicznych surowców nadających się do powtórnego recyklingu. Charakteryzuje się wysoką odpornością na rozerwanie i świetną drukownością. Dzięki temu możemy nadrukować na nim cokolwiek w pełnym kolorze. Może to być grafika firmowa, infografika czy grafika wektorowa. To od Ciebie zależy, co znajdzie się na okładce!
 
Papier Natura Plus jest specjalistycznym, niezwykle trwałym papierem termoprzebarwialnym. Możemy wytłoczyć logo firmy na Twoich notesach i terminarzach.
 
Mamy dwie metody do wyboru:
  • tłoczenie na sucho,
  • tłoczenie folią.
 
Jeśli chcesz, aby logo było delikatnie odbite na okładce – polecamy metodę pierwszą. W przypadku gdybyś chciał zaakcentować kolorem – wybierz tłoczenie folią. Oferta papieru Natura Plus jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wybierają papier Natura Plus, możesz również nanieść efektowny nadruk w pełnym kolorze oraz z wykorzystaniem koloru białego.

Eko terminarze w oprawie papierowej typu Kraft

Powrót do natury: Płótno oraz Len

Płótno to okleina o splocie włókien dających efekt surowego płótna. Występuje ona w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu dobierzesz odpowiedni kolor do firmowych kolorów. Okleinę tę można zadrukować cyfrowo, co pozwala nam praktycznie bez ograniczeń nanieść dowolną grafikę. Okładka płócienna świetnie wygląda szczególnie kiedy nadrukujemy monochromatyczne elementy. Zyskuje ona na szlachetności i minimalizmie.
 
Len to naturalne płótno introligatorskie, wykonane ze 100% bawełny. Fakturą przypomina prawdziwy len. Jego wygląd przywodzi na myśl naturę i środowisko. Idealnie wpasowuje się w oczekiwania gadżetów ekofriendly. Masz tutaj do dyspozycji dwa kolory: beżowy i szary. Aby oznakować okładkę, możesz wybrać klasyczne tłoczenie lub cyfrowy zadruk. Jeśli nie masz pomysłu na okładkę, możesz wybrać coś z oferty standardowej. Oddajemy do Twojej dyspozycji gotowe wzory, które możemy zmodyfikować pod Twoją firmę. Dodamy Twoje logo oraz zmienimy kolorystykę wybranej grafiki na barwy firmowe.

terminarze eko w oprawie płóciennej

Efektowny korek

Korek to naturalna okleina, bowiem wykonana 100% na bazie naturalnego surowca – kory dębu korkowego. Warstwa zewnętrzna została zeszlifowana, aby uzyskać gładkość i specyficzny dotyk. W tym przypadku wykonujemy nadruk na okładce w dowolnie wybranym kolorze. W nawiązaniu do naturalności tej okleiny rekomendujemy jednak, aby projekt był minimalistyczny i jedynie częściowy. Tak naturalnie piękna okładka sama w sobie jest już odpowiednią reklamą!

terminarze eko w oprawie korkowej

Okleiny drewnopodobne i plecionki jutowe

W ramach Linii Eko możesz wybrać Okleinę Acero (drewnopodobną) lub plecionką Yutę. Są to okleiny nadające się do wszelakich tłoczeń. Dzięki tej technice oznakujesz okładkę firmowym logiem, a nawet przetłoczysz większe elementy. Poprzez wykonanie wielkoformatowych przetłoczeń otrzymasz niesamowity efekt. Z pewnością każdy go zauważy!
 
Okleiny Acero oraz Yuta są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych. Wybierz ten, który odpowiada Ci najbardziej. Następnie prześlij nam logo firmy, a my wykonamy dla Ciebie wizualizację znakowania.

 

Spersonalizowane dodatki do okładki

Notesy i terminarze Eko to możliwość dodania do okładek indywidualnych dodatków. Możesz tutaj wybrać:

  • eko znacznik wklejany w okładkę,
  • tłoczenie kolorową folią,
  • gumkę zamykającą,
  • eko znacznik na gumkę,
  • gumkę na długopis,
  • sztancowaną okładkę.

 

Notesy i terminarze eko – dobierz dodatek do bloku

Na pierwszy plan wysuwa się wyklejka. Jest to pierwsza i ostatni rozkładówka. Inaczej – miejsce połączenia okładki z blokiem. Jest to miejsce, które świetnie nada się na Twoją grafikę firmową. Możesz tutaj również umieścić krótką informację o firmie lub ofercie. Pełna dowolność!

Jeśli chciałbyś umieścić kilka informacji o najlepszych produktach z Twojej oferty, wybierz wklejki reklamowe. Do Twojej dyspozycji oddajemy: wklejkę reklamową na papierze kredowym, offsetowym oraz kalce. Na ten ostatniej świetnie będą wyglądać rysunki techniczne, obrysy produktów lub proste grafiki w jednym kolorze.

Możesz również wykorzystać wkładkę reklamową. Jest to kilkustronicowa broszurka doszywana na początku lub na końcu notesu, terminarza. Dzięki swojej objętości umożliwia zamieszczenie szczegółowych informacji odnośnie produktów czy firmy. Takie rozwiązanie idealnie się sprawdzi! Twoi klienci będą mieli pod ręką wszelkie niezbędne informacje!

Jednym z najpopularniejszych dodatków do bloku jest indywidualna tasiemka. Możemy na niej nanieść Twoje logo, adres strony firmowej lub hasło Twojej firmy. Może ona również zostać zadrukowana dowolną grafiką firmową.

Możemy zaproponować Ci jeszcze kopertę papierową, zadrukowanie brzegów czy kilka wzorów zakładek. Oferta dodatków do bloku jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz dla siebie najpraktyczniejszy gadżet!