SZUKAJ

Notes w pracy, praca z notesem…

…a najlepiej praca w notesie! Choć dzisiaj większość pracowników jest wręcz skazana na pracę z komputerem, na ciągłe „stukanie w klawiaturę” i przyjmowanie treści w ujednoliconej formie, czcionce, a nawet kolorystyce, wydawać by się mogło, że ręczne pisanie, odchodzi do lamusa. A okazuje się, że nic tak dobrze nie wpływa na organizację pracy i zapamiętywanie notatek, jak właśnie ich odręczne zapisywanie!

Jak widać odręczne notatki mają ogromną moc! Dzięki nim nie tylko lepiej i szybciej zapamiętujemy, ale też bardziej angażujemy pracę mózgu, no i nie trzeba się wtedy ograniczać do szybkich, liniowych notatek w cyfrowym notatniku… Jednak to nie koniec korzyści z firmowego notesu: dobrze dobrane dodatki, dopasowane do charakteru i działalności firmy staną się dyskretną, ale skuteczną formą reklamy, a pracownicy mogą nie tylko korzystać z miejsca do notowania, ale też zawsze będą mogli się podeprzeć w swojej codziennej pracy przydatnymi dodatkami (w naszej firmie świetnie sprawdza się “ściągawka” z formatami arkuszy drukarskich, przeliczaniem wagi papieru pod kątem gramatury i wolumenu, kody i skróty klawiaturowe do pracy na wewnętrznym systemie ERP, itp.) aż po dane firmy (któż pamięta wszystkie te liczby?!), czy przydatnymi gadżetami.

Wklejki i wyklejki – zareklamuj się!

Jak wyróżnić notes firmowy od zwykłego notesu? Najlepiej dodając do bloku wyklejkę reklamową – czyli rozkładówkę widoczną zaraz po otwarciu okładki. Sama wyklejka może być oparta o designerski motyw nawiązujący grafiką do logo firmy, key visuala lub wykorzystać motyw zaprezentowany na okładce, przez co i okładka, i wyklejka będą budowały spójną wizerunkowo całość. Dodatkowo można na wklejce wydrukować imienną dedykację, dzięki czemu notes zyskuje na personalnym, indywidualnym charakterze.

wyklejka reklamowa

Jeśli natomiast chcesz urozmaicić strony notesu, możesz dodać wewnątrz reklamową wklejkę, która dyskretnie, ale w sposób przykuwający uwagę, będzie pokazywała Twoją firmę, jej produkt, logo, czy też nowość w ofercie jaką chcesz pochwalić się przed swoimi partnerami biznesowymi i kontrahentami. Podobną funkcję spełniają wkładki reklamowe lub wklejka z kalki – wszystko jest tak dopasowane, aby jak najlepiej trafić w Twoje upodobania, pomysł i możliwości.

Kolorowe wnętrze

Żeby notes przyciągał uwagę i aż prosił się o wzięcie go do rąk warto zadbać o jego kolorystykę. Warto skupić się nie tylko na okładce, ale też np. na brzegach – barwione brzegi bloku notesu są unikatowym i eleganckim dodatkiem. Na brzegach możesz wydrukować firmową grafikę, hasło reklamowe, lub inny ważny komunikat.

Dajemy Ci możliwość wyboru dowolnego koloru z palety barw CMYK, abyś mógł go skomponować z okładką lub z kolorem dopasowanym do systemu identyfikacji wizualnej Twojej firmy.

Oprócz tego możesz też spersonalizować kolorem blok notesu poprzez poddruk w notesie firmowego logo w formie znaku wodnego.

Co ma wisieć…

Notes. Dziesiątki, jak nie setki stron, wszędzie pełno zapisków, notatek, rysunków, nazwisk, wartości, spraw do załatwienia i do zapamiętania… jak się w tym odnaleźć w kilka sekund i zrobić kolejną notatkę? Nieocenioną pomocą stają się wtedy tasiemki, zakładki, czy znaczniki. Wystarczy jeden ruch ręką i już – mamy tę właściwą stronę! Możesz dobrać kolor tasiemki, nadrukować na niej swój logotyp lub stronę www. Tasiemek bloku możesz mieć kilka, aby sprawnie nawigować po różnych częściach notesu – szybko przenieść się z planera rocznego do części notatnikowej, a z niej znowu na listę zadań. Chcesz się wyróżnić czymś więcej niż tasiemką? Świetnie, wybierz oryginalną zawieszkę na tasiemkę, wykonaną z różnorodnych materiałów – gumy, PVC, drewnianej sklejki. Wolisz wersję eko? Praktyczny gadżet w postaci eko zakładki wycinanej ze sklejki będzie wspierał Twój wizerunek 365 dni w roku!

eko-zakładka z drewnianej sklejki

Na doczepkę

Twój notes stał się skarbnicą wiedzy. Żeby nie pogubić się w nadmiarze danych i nie kartkować co chwila kolejnych stron, warto zainwestować w dodatkowe zakładki i znaczniki. Zakładki magnetyczne to prawdziwy hit! Zaznaczają ważne strony, są łatwe w użyciu, no i nie ma ryzyka, że taka zakładka wypadnie z notesu i gdzieś się zapodzieje. Jeśli jeszcze dodatkowo opatrzysz ją swoim logo, hasłem reklamowym czy motywującą myślą przewodnią sprawdzi się jako biurowy gadżet must have!

Możesz też zdecydować się na zakładkę z karteczkami indeksującymi, którą docenią przede wszystkim wzrokowcy miłośnicy poukładanych notatek, analityczne umysły, a przy tym pasjonaci pięknych, drobnych rzeczy.

zakładka z karteczkami indeksującymi
zakładka z karteczkami indeksującymi

Nie wszystko musi być widoczne na pierwszy rzut oka. Czasem po notesie błąkają się karteczki, wizytówki, które są niezmiernie ważne. Żeby ich nie pogubić, możesz dodać do swojego notesu papierową kieszonkę. Kieszonkę wykonujemy z papieru w kolorach chamois, białym lub barwionym w masie, a dla Ciebie pozostaje możliwość indywidualnego zadruku.

A jeśli jakąś ważną notatkę, chcesz mieć zawsze pod ręką i dopiąć ją do konkretnej strony,wykorzystaj do tego celu indywidualny klip reklamowy. To mocny i trwały spinacz, wykonany ze stali nierdzewnej. Praktyczny dodatek dostępny jest w 11 standardowych kształtach, z obszarem zadruku nawet do 20x20mm. Po prostu idealny!

Tak zaopatrzony notes przestaje być tylko notatnikiem jakich wiele, a staje się codziennym wsparciem w Twojej pracy, a przy okazji pomoże Ci w świetnej reklamie Twojej marki … a przy okazji … w utrzymaniu porządku w danych. Teraz już o niczym nie zapomnisz!