SZUKAJ

Ekologia? Dla nas to naturalne!

Nowa linia naszych kalendarzy i terminarzy to nie tylko ukłon w stronę wygody pracy, ale też troska o naturę i tych, dla których liczy się bycie eko!

Jak wygląda dzień pracownika biurowego chyba wszyscy wiemy, aż za dobrze: pobudka przed świtem do mechanicznego sygnału ze smartfona, mycie zębów (najlepiej szczoteczką elektryczną). Szybka kawa z szybkiego ekspresu, biegiem do samochodu, autobusu, metra… Odbijasz kartę na wejściu do biura ze złowrogim dźwiękiem piiiiiiiik… I do komputera. Siedem, osiem, dziesięć godzin Twoje spojrzenie pochłaniają sztuczne światła. Brzmi jak koszmar, a to przecież nasza rzeczywistość, nasze życie! Jeśli jesteśmy częścią ekosystemu (a jako ludzie przecież jesteśmy), lecz żyjemy z dala od natury, to kim właściwie jesteśmy i w jakim stanie jesteśmy?

Mogłoby się wydawać, że takie wręcz egzystencjalne pytania są niemal retoryczne. W końcu nie wszyscy możemy wyjechać w Bieszczady i hodować owce, żyć w rytmie slow life. Nie oszukujmy się, ktoś musi napędzać machinę przemysłu i usług. Nie ma w tym niczyjej winy i nie jest to w najmniejszym nawet stopniu gorsze od życia i pracy w polu. Jednak po kolejnych takich dniach, tygodniach, miesiącach i latach okazuje się, że nasze ciała i umysły pragną powrotu do natury.

Co można zrobić?

Wpuść do swojego biura odrobinę naturalnych materiałów. Jeśli roślinka na parapecie to trochę za mało, pomyśl o wymianie swoich narzędzi pracy na bardziej naturalne. Kalendarz na biurku zamiast w telefonie, notatki prowadzone w stylowym, ale nadal ekologicznym notesie. Do tego drewniany długopis czy ołówek. Oczywiście, to jeszcze nie kolosalna zmiana, ale pierwsze kroki w stronę zmiany na lepsze.

Oczywiście, możesz ograniczyć się do zwykłego notesu i pierwszego lepszego drewnianego ołówka. Jednak pomyśl czy nie lepiej pokusić się na coś lepszego? Zamiast „zeszytowej partyzantki” warto zainwestować z profesjonalną linię artykułów piśmienniczych.

Przykładowe propozycje z linii EKO.

I eko, i logicznie!

W naszej linii Eko możesz sam stworzyć swój notes, terminarz czy kalendarz. Będzie on nie tylko dopasowany do Twoich upodobań. Nadamy mu także charakteru i wizerunku Twojej firmy. Tłoczone logo, specjalnie tasiemki, przykuwające spojrzenia znaczniki z drewnianej sklejki wycinane laserem… To tylko niektóre z naszych dodatków do notesów i kalendarzy. Równocześnie wszystko to, co sobie zaplanujesz może być w duchu ekologicznego designu. Przykładowo może nawiązywać do naturalnych tkanin i faktur, jakie znamy z dzikich pól.

Dla coraz większej grupy Klientów ważne jest, czy firma, z którą ma współpracować, działa w myśl zasady społecznej odpowiedzialności biznesu. Czyli czy po prostu jest fair wobec innych firm, pracowników, ale też środowiska, w tym środowiska naturalnego. Wyjście do Klienta z ekologicznymi materiałami reklamowymi od razu pokazuje, że kwestia ekologii i ochrony natury jest w centrum zainteresowania działań Waszej firmy. Nie mówiąc zbyt wiele dajecie do zrozumienia, co jest dla Was ważne.

Przy tym wszystkim ekologiczny nie musi oznaczać nudy i szarzyzny – wprost przeciwnie eko też może być kolorowe! Z tak dobranymi dodatkami codzienna praca będzie lepiej zorganizowana, ale także klienci będą widzieć, że jesteś na bieżąco z najnowszymi tendencjami świata biznesu i mody. Dla Ciebie pozostaje czysty zysk i więcej czasu na odpoczynek, najlepiej na łonie natury.

Zainteresowany? Sprawdź dostępne WZORY TERMINARZY z linii EKO!