SZUKAJ

Ekskluzywne terminarze firmowe – Linia Liquid Metal

ekskluzywne terminarz firmowe

Terminarze firmowe stanowią jeden z najczęściej spotykanych materiałów reklamowych w przedsiębiorstwach. Stanowi nie tylko nośnik reklamy, ale również narzędzie pracy wielu pracowników. Mimo wszechobecnych cyfrowych rozwiązań forma tradycyjna terminarza wciąż jest w użyciu. Jednak dla wielu firm standardowy wygląd terminarza to za mało. Poszukują one rozwiązań wychodzących poza znane i stosowane wcześniej rozwiązania. Wychodząc naprzeciw potrzebom wymagającym klientom stworzyliśmy linię terminarzy firmowych Liquid Metal. Dzięki niej ekskluzywne terminarze firmowe są na wyciągnięcie ręki. Artykuł ten prezentuje Linię Liquid Metal, dzięki której osiągniesz taki efekt.

Czym jest linia Liquid Metal?

Liquid Metal to linia ekskluzywnych terminarzy firmowych w naszej ofercie. Powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych klientów i rynku w zakresie zwiększenia walorów estetycznych okładek terminarzy. Znane rozwiązania z zastosowaniem tłoczenia na okładkach skóropodobnych stały się mało wystarczające. Klasyczne okładki przestały być atrakcyjne. Klienci zaczęli wymagać, aby terminarze firmowe wyglądały ekskluzywnie i elegancko.

Linia Liquid Metal umożliwia wykonanie autorskich okładek terminarzy z wykorzystaniem niebanalnego uszlachetnienia. Jest nią metalizowana wypukła folia. Występuje ona w 11 kolorach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz ten idealny do zastosowania w projekcie. Połączenie efektownego zdobienia z przemyślanym projektem stworzy niesamowity efekt wizualny. W uszlachetnieniu tym tkwi niewątpliwy potencjał. Można go wykorzystać na wiele sposobów: od delikatnych cienkich linii po stworzenie autorskich wzorów struktury nakładanego lakieru.

 

Dla kogo dedykowane są ekskluzywne terminarze firmowe?

Przede wszystkim dla tych, którzy wymagają (spodziewają się) nieprzeciętnego wyglądu terminarzy firmowych. Zastosowanie lakieru Liquid Metal pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów. Dlatego też rewelacyjny efekt to największa zaleta tej technologii. Zaskakuje, oczarowuje i zdobywa serca użytkowników tak przepięknie wykonanych terminarzy firmowych.

Jeśli od dawna poszukiwałeś innowacyjnego rozwiązania — właśnie go znalazłeś! Oryginalne wzornictwo i pełna gama kolorów zdobienia pozwoli na niebywałą kreację, której szukasz.

Wykonanie terminarzy firmowych w technologii Liquid Metal wyróżni Twój na tle sztampowych i nudnych. Ciekawe wzornictwo przykuje wzrok niejednego kontrahenta. A przecież o to nam właśnie chodzi! Będziesz spostrzegany jako nowoczesna firma z elitarną marką.

Bez względu jak dużą firmę prowadzisz lub w jakiej branży, możesz skorzystać z oferty. Ciesz się już dzisiaj znakomicie wyglądającymi terminarzami. Pamiętaj jednak, że każda technologia wymaga swojego minimum produkcyjnego. W tym przypadku jest o 100 szt.

 

Zalety zastosowania uszlachetnienia Liquid Metal

Nadal się zastanawiasz? Pozwól, że przytoczymy Ci kilka zalet tego rozwiązania:

  • nieograniczone możliwości projektowania wyróżniającej się i kreatywnej grafiki,
  • spektakularny efekt,
  • możliwość stworzenia nanoszenia lakieru w postaci całych elementów, punktowo lub tworzenia struktury na położonym już lakierze,
  • nadanie produktowi ekskluzywności,
  • trójwymiarowe wrażenia dotykowe i wizualne.

Jak widzisz zalet, jest mnóstwo, a wszystko zależy od pomysłu! Zacznij już dziś, a  niebawem zaczniesz cieszyć się własnymi pięknie zdobionymi terminarzami.

 

Zastosowanie lakieru Liquid Metal – przykłady możliwości

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, wszystko zależy od pomysłu, grafiki i kreatywności. W połączeniu ze zdobieniem Liquid Metalem otrzymasz spersonalizowany i atrakcyjny wizualnie terminarz firmowy. To, w jaki sposób zostanie wykorzystany potencjał uszlachetnienia, zależne jest tylko od danego projektu. Aby przybliżyć Ci, jak może wyglądać Twój, załączamy kilka zdjęć naszych realizacji.

  • wykorzystanie lakieru Liquid Metal na jednym elemencie grafiki

 

 

 

niestandardowe kalendarze książkowe

  • złoty lakier Liquid Metal w postaci cienkich linii na okładce, podkreślenie logo

jubileuszowe kalendarze książkowe

  • zastosowanie lakieru Liquid Metal na drobnych elementach części grafiki

wyróżniające się kalendarze książkowe

Mamy nadzieję, że znalazłaś produkt, którego szukałeś. Pamiętaj, że to zdobienie Liquid Metal ma nieograniczone możliwości, które Ty możesz wykorzystać. Będziesz mieć oryginalne i niepowtarzalne terminarze firmowe!