• Kalendarze ekologiczne z okładkami z okleiny YUTA to klasyka gatunku

  Materiał o naturalnym wyglądzie. Głęboka faktura odzwierciedla strukturę plecionki jutowej co zwiększa atrakcyjność pod względem efektów dotykowych. Dzięki naturalnemu wyglądowi, okładki świetnie wpisują się w eko-trendy panujące na rynku. Materiał można tłoczyć na gorąco, zdobić foliami,

  Kolorystyka okleiny YUTA

  Kolorystyka okleiny YUTA

   

  Faktura tej okleiny doskonale oddaje wygląd i strukturę naturalnych, lnianych materiałów, co idealnie wpisują się w trend linii Eko.
  Okleina świetie tłoczy się zarówno na sucho z efektem termoprzebarwienia jak i przy użyciu folii. Pozwala to na obranzowanie okładek zarówno subtelnym przetłoczeniem logo w ciemniejszej tonacji, jak i uzupełnieniem tłoczenia folią w  firmowym kolorze.

  Ważnym elementem budowania wizerunku marki oraz wykorzystania potencjału reklamowego kalendarza jest jego uzupełnienie w reklamową wyklejkę zlokowalizowaną zaraz za okładką. Dzięki temu Twój odbiorca już w pierwszym kontakcie z kalendarzem otrzyma komunikat, który chcesz mu przekazać. Jeżeli dwie strony reklamowe wyklejki to dla Ciebie za mało możesz skorzystać ze zdobyczy nowych technologiii. Umieść w okłądce tag NFC, wydrukuj na wyklejce piktogram NFC i zachęć do zbliżenia do okłądki smartfona. W ten sposób przeniesiesz odbiorcę na Twoją firmową stronę, prześlesz link do pobrania aplikacji lub zachęcić do uczestwictwa w programie lojalnościowym. Technologia NFC daje ogromne możliwości wykorzystania firmowego terminarza lub notesu jak nigdy dotąd.

  Okładka wykonana z szarej okleiny YUTA

  Okładka wykonana z szarej okleiny YUTA