• Kalendarz książkowy w okładce skóropodobnej z okleiny TWEED to NOWOŚĆ w naszej ofercie.

  Nowa okleina Tweed to klasyczny styl zamknięty w stonowanych kolorach. Wzór jodełki nawiązuje do dawnej szkockiej tkaniny wytwarzanej z grubej przędzy o skośnym splocie i bardzo ścisłej strukturze. To prawdziwa elegancja w brytyjskim wydaniu.

  Okładki firmowych kalendarzy wykonane z użyciem tej okleiny przyciągają uwagę ciekawą fakturą i swoim oryginalnym wyglądem. Tweed świetnie się tłoczy zarówno na sucho przy wykorzystaniu matrycy jak i kolorową folią.
  Wygląd okleiny budzi skojarzenia ze szlachetnymi tkaninami z jakich są szyte wysokogatunkowe płaszcze i marynarki.Ten rodzaj kalendarzy książkowych rekomendujemy markom, które chcą budować wizerunek nawiązujący do klasycznych wartości. Polecamy go również tym którzy stawiają na ponadczasowe rozwiązania.
   
   
  Okładki dostępne są w gamie czterech stonowanych kolorów- szarości, beżu i niebieskiego. Będą się świetnie prezentować z elegancką gumką w kolorze kontrastującym z okładką oraz się z eleganckim znacznikiem z finochromu,
  Okładki nadają się pod imienną personalizację.Proponujemy aby kalendarzy i notesy wykonane w okłądkach z tego materiału zapakować w eleganckie pudełka z ozdobnej mikrofali lub nasze ekologiczne opakowania wykonania z papieru Kraft.
  Wykorzystując fakt, że kalendarze wręczane są z końcem roku warto pomyśleć o orginalnej opasce zakłądanej na okładkę, jaką można zadrukować, opatrzeć imienną dedykacją i wykonać a bardzo szerokiej gamy ozdobnych papierów zaczynając od ekologicznych z efektownymi wtrąceniami a kończąc na kolorowych czy metalicznych papierach barwionych w masie.
   
  kolorystyka okleiny tweed

  kolorystyka okleiny tweed