• Praktyczna i elegancka gumka na okładce firmowego kalendarza i notesu to nie tylko ozdobny element, ale też funkcjonalny dodatek.

   
  Gumka zamykająca okładkę może być dobrana w kontrastującym z nią kolorze – co stanowi ozdobny dodatek i kolejną przestrzeń do personalizacji. Istnieje możliwość jje zadruku wg wskazanego lub wskazanych kolorów PANTONE. Gumki jednokolorowe dostępne w szerokościach od 10 do 20 mm, w tym gumka o szerokości 20 mm dostępna z dodatkowym ozdobnym wzorem.

  Funkcjonalność  tego dodatku, to zamontowanie jej na okłądce, co pozwala utrzymać dodatkowe zapiski w bloku. Gumkę umieszczamy na okładce w pionie, technologiczne wskazanie to zachowanie odległości od brzegu ok. 2cm. Wówczas gumka dodatkowo dobrze trzyma się na okładce.

  Gumka może zawierać nadruk w postaci ciekawego ozdobnego motywu i traktujemy ją często jako dodatkową przestrzeń do personalizacji. Posiadamy gumki w szerokim asortymencie i gamie kolorów – wystarczy wskazać kolor ze wzornika naszej oferty. Dodatkowo dajemy Klientowi możliwość własnej aranżacji gdyż powyżej 300szt  istnieje możliwość zadruku wg wskazanego koloru panton a nawet indywidualnej grafiki, co pozwoli na uzyskanie pożądanego designu lub motywu z logo.

  gumka zamykająca okłądkę i tasiemka z kolorowym zadrukiem

  Proponujemy kilka wariantów szerokości gumek 6mm(płaska), 10mm(płaska i mięsista), 12mm(mięsista, z ozdobnym ściegiem, aksamitna), 15mm(mięsista, z ozdobnym ściegiem, aksamitna) i 20mm(mięsista, z ozdobnym ściegiem, aksamitna).

  Gumka do okładki skóropodobnej montowana jest za pomocą szycia nitką lub klejenia, natomiast do okładek papierowych- linia kreacja zalecany montaż to nitowanie lub klejenie.