• Kalendarz ekologiczny z okładką z papieru Natura Plus

  Marzysz o efektownym białym motywie graficznym lub ekologicznym paternie na okładce swojego terminarza? Teraz to możliwe – już dla nakładu od 100 sztuk !

  Dzięki specjalistycznemu papierowi o wysokich walorach użytkowych i niezwykłej trwałości. Możemy zadrukować okładkę w pełnym kolorze CMYK dodatkowo używając białego koloru w zadruku cyfrowym – pozwala to na osiągnięcie niezwykłych efektów. Zadruk możemy połączyć dodatkowo z tłoczeniem, aby uzyskać jeszcze bardziej widowiskowe efekty wizualne. Papier natura plus idealnie przebarwia się pod wpływem matrycy i rekomendujemy go również do wielkopowierzchniowych tłoczeń w rozmiarze całej okładki.

  Zadruk CMYK na papierze beżowym Natura Plus

  Zadruk CMYK na papierze beżowym Natura Plus

  Kolorystyka okładki papieru Natura Plus

  Kolorystyka okładki papieru Natura Plus

  Pamiętaj o oryginalnych dodatkach do Twojego firmowego kalendarza lub notesu. Efektowna gumka zamykająca okładce w kolorze kontastującym z nią. Praktyczny długopis ekologiczny z bambusa, kartonu czy papieru. Bo każdy detal ma znaczenie w budowaniu obrazu całości. Świetnym dodatkiem może być również opaska z firmowym nadrukiem lub opakowanie z papieru ekologicznego czy tektury falistej. To właśnie opakowanie buduje odpowiednie pierwsze wrażenie.

  Okładka wykonana z szarego papieru Natura Plus z sitodrukiem w kolorze błękitnym

  Okładka wykonana z szarego papieru Natura Plus z sitodrukiem w kolorze błękitnym

  Pamiętaj aby osiągnąć spójność wizerunkową i przekazać odbiorcy właściwy komunikat – wszystkie kalendarze które planujesz na dany rok wykonaj w jednolitej stylistyce. Papier Natura Plus świetnie sprawdzi się zarówno jako główka w kalendarzu trójdzielnym, jak i oklejka w kalendarze biurkowym. Firmowy zestaw wykonany z tego samego surowca ze spójną grafiką wywoła u odbarowanych kalendarzami kontrahentów prawidziwy zachwyt.