• Ekologiczny kalendarz z okładką z korka

  Okładka terminarza wykonana została w 100% na bazie naturalnego surowca tj. kory dębu korkowego. Efektowny wygląd i faktura naturalnego korka sprawia, że każda okładka jest niepowtarzalna. Eleganckie zeszlifowanie powierzchni surowca nadaje mu perfekcyjną gładkość, specyficzny dotyk i umożliwia zadrukowanie firmowym logo, a nawet grafiką. Rekomendujemy w tym przypadku projekty minimalistyczne pozwalające na właściwe wyeksponowanie samego podłoża. Naszym Klientom proponujemy dwa rodzaje wzorów – od klasycznego, mielonego korka, przez większe i bardziej wyraźne elementy tego wyjątkowego materiału. Każdy ezgemplarz kalendarza z okłądką z korka będzie unikatowy i niepowtarzalny ze względu na wykonanie go ze surwca pochodzenia naturalnego.
  Korek to okleina idealna na wyjątkowe, oryginalne i niepowtarzalne okładki!

  Okładka kalendarza książkowego wykonana z korka z nadrukowaną grafiką

  Ekologiczna okładka terminarza ekologicznego z korka świetnie nadaje się pod sitodruk. Tą techniką możemy zadrukować całą powierzchnię okładki umieszczając na niej grafikę w stylistyce eko, ciekawy pattern, firmowy claim czy key visual. Do tej linii rekomendujemy eleganckie długopisy z korka z firmowym grawerem, które możesz umieścić jako komplet w szlufce na długopis jaką zamontujemy w Twoich kalendarzach.

  Tablica korkowa to nieodłączny element w pracy w niemal każdym biurze. Teraz możesz mieć jej namiastkę także cały czas pod ręką. Przyjazna w dotyku, miękka, matowa oprawa o fakturze imitującej naturalny korek zachwyca efektownością. Całość uzupełniają drewniane dodatki z wybranym motywem. Poszukujesz oryginalnego dodatku? Umieść na firmowej tasiemce dodatek w postaci drewnianego znacznika, na którym możemy wygrawerować kod QR, Twoje logo, lub hasło. Ciekawym rozwiązaniem może być również piękna zakładka z drewnianej sklejki wycięta w ażurowy wzór.

  Ekologiczny znacznik z grawerem logo umieszczony na tasiemce terminarza

  Ekologiczny znacznik z grawerem logo umieszczony na tasiemce terminarza

  Ażurowa eko-zakładka umieszczona na tasiemce kalendarza

  Ażurowa eko-zakładka umieszczona na tasiemce kalendarza