• Kalendarz książkowy w okładce z drewna

  Kalendarz ekologiczny Acero – okładka imitująca drewno – już od 100 sztuk!

  Acero to linia terminarzy ekologicznych, wpisująca się w obecnie panujące trendy. Okładka wizualnie przypomina materiał drewnopodobny i pozwala na uzyskanie wysokiej jakości termoprzebarwień. Poprzez wykonanie wielkoformatowych przetłoczeń otrzymujemy niezwykle efektowne okładki, na których możemy zaprezentować firmowy branding lub eko motywy.

  Okładka z okleiny Acero z tłoczeniem na sucho motywu graficznego

  Okładka z okleiny Acero z tłoczeniem na sucho motywu graficznego

  Szeroka gama kolorystyczna, w jakiej występuje okleina pozwala na dopasowanie okładki do zróżnicowanych gustów. Na okleinie bardzo efektownie wygląda tłoczenie na sucho wykonane za pomocą matrycy, która pod wpływem temperatury przebarwia okleinę. Tutaj rekomendujemy szczególnie jasne kolory, gdzie kontrakt uzyskany poprzez przebarwienie okładki pozwala na uzyskanie bardzo wyraźnych i efektownych tłoczeń loga, grafiki.

  Okładkę możemy również przetłocztć kolorową folią w dostępnej palecie kolorów. Ciekawym zabiegiem będzie dodanie do okładki gumki zamykającej w kolorze zieleni, beżu lub brązu wraz ze szlufką na długopis i pasującym do okładki drewnianym długopisem z grawerem logo. Bardzo efektownie będzie wyglądać również drewniana sklejka zaaplikowana na okładce jako fragment grafiki lub logo. Oryginalny dodatek to eko-znacznik umieszczony na gumce z grawerem logo lub w kształcie daty.

  Eko znacznik z datą umieszczony na gumce kalendarza książkowego

  Eko znacznik z datą umieszczony na gumce kalendarza książkowego