• Wyklejka ozdobna do kalendarza książkowego

    Wykorzystaj siłę i elegancję ozdobnych papierów aby wyklejka w Twoim firmowych notesie lub terminarzu budowała właściwe pierwsze wrażenie!

    Najpopularniejszym dodatkiem w blokach kalendarzy książkowych i notesach jest firmowa wyklejka widoczna zaraz po otwarciu okładki. Dzięki tej formie indywidualizacji kalendarza książkowego obdarowany Klient, czy ważny kontrahent będzie miał stały kontakt z reklamą Twojej firmy niemal przez 365 dni w roku.

    Wyklejki ozdobne z dedykacją

    Bardzo elegancką formą wyklejki jest zastosowanie papieru barwionego w masie, który dodatkowo możemy zadrukować . Na wyklejce możesz umieścić imienną dedykację dla obdarowanej osoby, informację o jubileuszu Twojej firmy, hasło lub claim jaki towarzyszy Twojej marce.
    Jeżeli zależy nam na nieco bardziej subtelnej formie reklamy – projekt wyklejki możemy oprzeć o ciekawy i designerski motyw nawiązujący grafiką do logo, bądź naszego key visuala lub wykorzystać motyw zaprezentowany na okładce, przez co okładka i wyklejka będą budowały spójną wizerunkowo całość.