• Wyklejka reklamowa do kalendarza książkowego

  Postaw na potencjał reklamowy – umieść w nim wyklejkę reklamową

  Wyklejka reklamowa widoczna zaraz po otwarciu okładki to aż 3 strony do dyspozycji na reklamę Twojej marki. Możesz je wykorzystać na szereg różnych sposobów. Jeżeli odbiorcy Twojego kalendarza stawiają na jego użyteczność i praktyczną stronę możesz umieścić na niej cenne dla nich informacje o swojej firmie, mapę oddziałów albo zlokalizuj tam skrócone kalendarium na rok aktualny i kolejny.
  Najpopularniejszą formą wykorzystania wyklejki jest umieszczenie na całej rozkładówce kreatywnej reklamy swojej marki wraz z hasłem reklamowym. Tak duża powierzchnia daje grafikowi naprawdę duże pole do popisu aby w oryginalny sposób zaprezentował Twoją firmę, asortyment, nowości w ofercie.
  Twoim nadrzędnym celem jest aby kalendarz był potraktowany przez obdarowanych nim kontrahentów jako wyjątkowy i mocno spersonalizowany – umieść na wyklejce dedykację lub podziękowania za całoroczną współpracę.

  Wyklejka w kalendarzu na jubileusz firmy

  Obchodzisz w tym roku jubileusz firmowy? – wykorzystaj wyklejkę aby właśnie w tym miejscu zaraz po otwarciu okładki przekazać swoim partnerom biznesowym w oryginalny sposób informację o tej ważnej dla Twojej firmy dacie.
  Trzy strony wyklejki to dla Ciebie zbyt mało? Wykorzystaj pozostałe strony terminarza oraz możliwość umieszczenia reklamy również na firmowych wklejkach, które możesz umieścić w bloku firmowego kalendarza lub notesu w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu.