• Wklejka z kalki do kalendarza

  Efektowna i elegancka wklejka w postaci transparentnej kalki idealnie podkreśli w kalendarzu książkowym lub notesie firmowym ważną dla Twojej marki lub branży datę czy jubileusz.

  Wklejka reklamowa w postaci transparentnej kalki to bardzo oryginalna i prestiżowa opcja na podniesienie atrakcyjności wyglądu notesu lub firmowego kalendarza. Przy pewnej dawce kreatywności i twórczego podejścia do wykorzystania jej potencjału, możemy wyczarować prawdziwe perełki i wprawić w zachwyt niejednego Klienta obdarowanego naszym firmowym kalendarzem. Surowiec, czyli papier wykorzystywany do zadruku należy do kategorii ozdobnych  i nosi fachową nazwę Curious Transluents Clear.

  Zalety wklejki z kalki

  Kolekcja dostępna jest w różnych kolorach i gramaturach pozwalających na zrealizowanie bardzo złożonych projektów. Jego główną zaletą i charakterystyczną właściwością jest właśnie częściowa transparentność. Dzięki temu następna strona publikacji będzie widoczna przez  papier ozdobny odsłaniając przykładowo grafikę. Mleczno-biały kolor papieru powoduje, że kontury fotografii lub grafiki z kolejnej strony pod kalką będą delikatnie zmiękczone i widoczne jakby przez mgłę. Wszystko jednak nadal będzie czytelne – a połączenie przykładowo rysunku technicznego lub odręcznego na kalce ze zlokalizowanym na kolejnej stronie zdjęciem zbuduje spektakularny efekt.

  wklejka całostronicowa z użyciem kalki technicznej

  Całostronicowa kalka z okazji jubileuszu

  Wklejka z kalki częściowa w kalendarzu

  Jeszcze ciekawszym pomysłem będzie umieszczenie fragmentu ilustracji na naszej kalce, a kolejnej jego części na następnej stronie. W ten właśnie  sposób nałożone na siebie grafiki będą w efektowny sposób wzajemnie się uzupełniać. Wszystko jest kwestią kreatywnego projektu – jeśli w oryginalny sposób opracujemy nasz pomysł, efekty mogą być naprawdę wyjątkowe. Poza  całostronicową kalką ciekawym wariantem może być umieszczenie wklejki w postaci wąskiego paska kalki, który wskaże ważną dla nas datę.

  Kalka techniczna informująca o jubileuszu marki

  Oznaczenie kalką techniczną Dnia KOLEJARZA

  Ciekawym konceptem będzie również wykorzystanie kolorowej kalki i umieszczenie na niej hasła czy firmowego claim’u wpisanego designerskim fontem, gdzie grafika pod kalką będzie świetnym uzupełnieniem hasła.
  Możemy iść krok dalej i naszą kolorową kalkę wyciąć w oryginalnym kształcie – bo ogranicza nas tylko wyobraźnia !