SZUKAJ

Regesta – firmowe zestawy prezentowe

Klient: Regesta
Branża: transport

Regesta to firma świadcząca usługi z zakresu transportu samochodowego towarów oraz spedycji krajowej i międzynarodowej. Dużą część ich klientów stanowią firmy produkcyjne i handlowe branży stalowej i motoryzacyjnej. W roku 2021 wykonaliśmy dla nich wyjątkową realizację: firmowe zestawy prezentowe.

Eleganckie firmowe zestawy prezentowe

Obsługujemy wiele firm i wiemy, jak ważny jest ich wizerunek na rynku. Zawsze staramy się dobrać odpowiednie rozwiązanie dla każdego naszego klienta, które sprawdzi się w danym roku. Często firmy sięgają po nowości, aby zaskoczyć swoich klientów i pracowników. Nieustannie zdarza się też, że chcą realizować w tej samej szacie graficznej zestaw materiałów reklamowych. Dobry design to podstawa. Znamy się na tym, dlatego zaproponowaliśmy klientowi wykonanie materiałów reklamowych ze złotym lakierem wypukłym na czarnym tle.

Gadżety dla pracowników i klientów

Firmowe zestawy prezentowe miały być eleganckie, prestiżowe i… praktyczne. W związku z tym zaproponowaliśmy naszemu klientowi zestaw składający się z kilku gadżetów: terminarza, kalendarza biurkowego, teczki, kubka oraz kartki świątecznej.
Niewątpliwie na uwagę zasługuje spójny projekt, który jest identyczny na wszystkich materiałach reklamowych. Złota opona na czarnym tle symbolizuje branżę transportową, a połączenie tych kolorów to prestiż i elegancja.
Do wykonania materiałów drukowanych wykorzystaliśmy najbardziej efektowne uszlachetnienie w postaci wypukłego złotego lakieru. Świetnie sprawdza się on w projektach minimalistycznych, gdzie dominuje jedna grafika. Jest to bardzo efektowne uszlachetnienie, które możemy wykorzystać do kreatywnej grafiki. Nanosi się go na papier pokryty folią. Jest ono na tyle uniwersalne, że możemy zastosować go innych materiałach drukowanych.

Design materiałów reklamowych

Firmy coraz częściej zwracają uwagę na design materiałów. Swoich własnych, konkurencji, dostawców. W segmencie B2B firmy dojrzewają do świadomości, że o wizerunek powinno się dbać na każdym styku z marką. Dlatego dbają, aby materiały reklamowe i firmowe zestawy prezentowe były zaprojektowane ze smakiem i w dobrym stylu.

Firmowa kartka świąteczna.

Terminarz Firmowy.

Kubek z nadrukiem.