SZUKAJ

Terminarze z NFC – Kamsoft S.A.

Klient: Kamsoft
Branża: oprogramowania i systemy informatyczne medycznych

 

Firma Kamsoft zajmuje się tworzeniem systemów informatycznych oraz oprogramowania w branży medycznej i farmaceutycznej. Współpracują z gabinetami lekarskimi, aptekami, przychodniami i szpitalami. Działają kompleksowo tak, aby na każdym etapie być blisko klienta. Wdrażają, zapewniają opiekę merytoryczną i techniczną.
 

Efektowne uszlachetnienie Liquid Metal

Firma Kamsoft jest naszym strategicznym klientem, któremu zapewniamy obsługę wielokierunkową. W zakresie kalendarzy również. Dotychczas były to terminarze z linii klasyka, tłoczone wielkoformatową matrycą na przedniej okładce kalendarza książkowego. W 2020 roku jednak pokazaliśmy im naszą nowość Linię Liquid Metal. Efekty uszlachetnień na wzorcowej okładce od razu spodobały się klientowi. Nie było innego wyjścia, aby zamówić tym razem terminarze w innej technologii niż dotychczas.
 
Terminarze w linii Liquid Metal to możliwość indywidualnego zaprojektowania okładki. Umożliwia to nieograniczoną personalizację okładki. Można wykorzystać dowolną firmową grafikę lub zaprojektować ją zupełnie od nowa. Uzupełnienie projektu o dodatek w postaci lakieru Liquid Metalu stanowi efektowne zaprezentowanie firmowych terminarzy. I właśnie ten efekt klientowi spodobał się najbardziej!

 

 

Terminarze, które linkują

Aby jeszcze bardziej terminarz firmowy był efektowny i praktyczny, zaproponowaliśmy inną naszą nowość w ofercie. Był to chip NFC w postaci naklejki, którą umieściliśmy pod wyklejką. Jest to możliwość zakodowania dowolnej strony www. Po zbliżeniu telefonu do naklejki z chipem użytkownikowi wyświetli się dana strona. Może to być mapa dojazdu do siedziby, kod rabatowy czy spersonalizowane życzenia dla klienta.

W tej konkretnej realizacji w chip został wgrany link do filmiku z OSOZ Academy. Prezentuje on bieżące nowości z zakresu zdrowia, medycyny i farmacji. Dzięki takiemu filmikowi każdy obdarowany terminarzem będzie na bieżąco ze wszystkimi nowościami i informacjami.

Nowoczesna technologia ułatwia komunikację z klientami, kontrahentami czy dostawcami. Terminarze z NFC to narzędzie na miarę XXI wieku!

 

 

Wkładka reklamowa

 Wkładka reklamowa w firmowym terminarzu to atrakcyjna możliwość umieszczenia szerszej objętości tekstu. Firmy często wykorzystują ten dodatek do wydrukowania szerszej oferty produktowej, kompendium wiedzy, instrukcji czy też przeróżnych instrukcji. W terminarzu firmowym Kamsoftu wkładka reklamowa opisuje działalność firmy oraz główne założenia Ogólnopolskiego Systemu Ochrony zdrowia.

lakier liquid metal, niebieski chip z NFC w firmowym terminarzu nowe uszachetnienie, liquid metal metalizowana folia wypukła autorskie terminarze dla firm wkładka reklamowa w firmowym terminarzu