SZUKAJ

Terminarz Huta Pokój

Klient: Huta Pokój

Dla producenta i dystrybutora wyrobów stalowych – firmy Huta Pokój wykonaliśmy serię okładek w linii kreacja. Branża ciężka kojarzy się zwykle ze standardowymi, zachowawczymi projektami. Aby przełamać ten stereotyp i zaskoczyć Klientów nieszablonowym pomysłem, podkreślającym innowacyjność firmy i odwagę w przełamywaniu stereotypów elementy okładki terminarza zostały pokryte pomarańczowym flokiem w kolorystyce zgodnej z barwami firmowymi. Okładka kalendarzy firmowych została zabezpieczona specjalną nierysującą folią matową aby zagwarantować odpowiednią trwałość i odporność na zarysowania.

W tej samej stylistyce została wykonana cała seria terminarzy w różnych formatach – od standardowego formatu A64, aż po najmniejszy kieszonkowy format kalendarzy książkowych czyli A6. Cały komplet terminarzy buduje bardzo reprezentacyjny zestaw.

Blok terminarza został wydrukowany zgodnie z kolorystyką firmową w kolorach szarości i pomarańczu. Dzięki temu cały terminarz tworzy spójną całość zgodną z barwami firmowymi i systemem identyfikacji wizualnej.