SZUKAJ

Smakowite terminarze dla polskiej sieci typu fast food – Mr Hamburger

Klient: Mr Hamburger
Branża: gastronomia

Kim jest Mr Hamburger?

Mr Hamburger to polska sieć typu fast food funkcjonująca od 29 lat. Na ten moment istnieje 14 lokali w województwach: śląskim, opolskim, lubuskim i łódzkim. To także nasz nowy Klient, dla którego w 2018 roku drukowaliśmy wyjątkowo smaczne terminarze.

Terminarz z linii kreacja

Realizacje zawsze na czas, świetna jakość druku, ciekawe rozwiązania technologiczne, kompleksowość i dobra komunikacja – to moim zdaniem największe zalety Grupy Infomax. Dodatkowo ceny są rozsądne, a negocjacje to sama przyjemność. Co więcej, pracownicy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, więc zawsze coś podpowiedzą i zaproponują optymalne rozwiązania. Przykładowo, w naszym terminarzu z linii kreacja został zastosowany lakier wypukły, co sprawiło, że nasz hamburger stał się jeszcze bardziej apetyczny.” – tak opisuje naszą współpracę Anna Kwap, Brand Manager w firmie Mr Hamburger.

Faktycznie – nie można zaprzeczyć, że po zobaczeniu hamburgera z okładki terminarza, człowiek od razu staje się głodny…

Kupony rabatowe, ulotki i wizytówki

Dla firmy Mr Hamburger drukowaliśmy również ulotki perforowane, czyli w potocznej mowie kupony rabatowe.

Warto również wspomnieć, że w marcu 2019 roku spółka Mr Hamburger otworzyła w Dąbrowie Górniczej restaurację Bucket’s Story. Dla nowego lokalu przygotowywaliśmy menu (bazujące na tradycyjnych daniach kuchni amerykańskiej takie jak steki czy burgery), ulotki oraz wizytówki.

Branża gastronomiczna to ogrom możliwości poligraficznych! Z przyjemnością dodajemy smaku materiałom reklamowym dla lokali typu Mr Hamburger!