SZUKAJ

Protec – terminarze z Liquid Metalem

Klient: Protec
Branża: produkcja akcesoriów dekarskich

 

Firma Protec zajmuje się produkcją metalowych akcesoriów rynnowych oraz elementów mocujących i montażowych do systemów solarnych i fotowoltaicznych. W zeszłym roku (2020) zgłosili się do nas w celu wykonania dla nich terminarzy firmowych.
 

Niepowtarzalna linia liquid metal

Firma zgłosiła się do nas z zapytania rynkowego. Chcieli, abyśmy wykonali dla nich terminarze z logo. Zanim do nas napisali – zapoznali się z naszą ofertą. W trakcie przeglądania rzuciła im się w oczy niepowtarzalna i efektowna linia liquid metal. Jest to technologia zadruku papieru w pełnym kolorze i naniesienie na niektóre elementy lakieru. Dokładnie jest to folia metalizowana wypukła, która wstępuje w kilku kolorach. W zależności od danego projektu dobieramy taki lakier, aby świetnie eksponował grafikę. Zależy nam, aby się wyróżniał i jednocześnie tworzył przepiękny wzór.

 

Połączenie czarnego ze złotem

Jako fundament do opracowania został wybrany przez klienta gotowy wzór okładki. Wspólnie z klientem pracowaliśmy nad nim, aby powstała wersja ostateczna. Odpowiedni dobór kolorów, szerokość linii, miejsce na logo i jubileusz. Wszystko musiało pasować idealnie! Czarne tło, na którym rozrysowane są złote linie, wygląda bardzo efektownie. Tym bardziej że złoty kolor świetnie podkreśla jubileusz 30-lecia firmy.

 

Indywidualna produkcja

Terminarz firmowy miał wyglądać uroczyście, elegancko i efektownie. Wykorzystanie kolorów nie budzi więc najmniejszej wątpliwości. Razem z klientem zgadzaliśmy się co do jego wyglądu i przekazu. Największym kamieniem milowym w realizacji okazał się jednak termin realizacji. Ze względu na indywidualną produkcję terminarzy trzeba wziąć pod uwagę dłuższy czas realizacji. Przy realizacjach standardowych (katalogowych), terminarze są już gotowe i czekają jedynie na znakowanie logo firmy. Nasza oferta opiera się na personalizacji kalendarzy, w związku z którą czas realizacji się wydłuża. Cieszymy się, że klient okazał wyrozumiałość, a naszą współpracę możemy zaliczyć do miłych i sympatycznych.

Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się powrócić do współpracy i wprowadzić kilka dodatków do terminarzy!

kalendarze książkowe ze złotym iquid metalem kalendarz książkowy w układzie tygodniowo-notatnikowym złoty liquid na okładce terminarza