SZUKAJ

Korkowy terminarz dla podróżników

Klient: Gadulec
Branża: blogi podróżnicze

Gadulec to blog oraz vlog podróżniczo-lifestylowy prowadzony przez pozytywnie zakręconą parę – Kingę i Damiana. W 2019 roku, po ponad 5 latach działalności, postanowili wypuścić swoje własne produkty. Jednym z nich był eko terminarz na 2020 rok, w pięknej, korkowej okładce.

Para zdecydowała się na okleinę z serii ekoNa okładce wykonaliśmy tłoczenie z wypełnieniem, natomiast wewnątrz umieściliśmy wyklejkę (mapa marzeń) i wklejki (porady dotyczące podróżowania, lista festiwali podróżniczych, kalendarz podróżniczy). Byliśmy również odpowiedzialni za projekt graficzny wklejek oraz okładki.

Inne dodatki dobrane do terminarza to drewniany znacznik eko w efektywnym kształcie “2020”, gumka na okładce oraz na długopis (w dwóch kolorach – zielonym i fioletowym) i tasiemka.

Korkowa okładka jest nie tylko ekologiczna, ale także bardzo lekka. Dzięki temu terminarz jest praktyczny i może towarzyszyć właścicielowi zarówno w życiu zawodowym, jak i w trakcie podróży.

eko terminarze z tłoczeniem na okładce gumka zamykająca ze znaczkiemiem eko wklejka reklamowa w terminarzu indywidualna wyklejka w kalendarzach książkowych