SZUKAJ

Terminarz Robelit

ROBELIT sp. z o.o.  to uznany na polskim rynku dostawca materiałów budowlanych i wykończeniowych z tworzyw sztucznych.  W ubiegłym roku firma obchodziła 25-lecie, z tej okazji zaprojektowaliśmy dla marki Robelit nowe, jubileuszowe logo. Fakt rocznicy spowodował, że dla Klienta kluczową sprawą było przygotowanie oryginalnych i prestiżowych upominków dla partnerów biznesowych, jakimi miały być między innymi kalendarze firmowe z tłoczeniem jubileuszowego loga. Biorąc pod uwagę innowacyjność produktów marki  i stosowane w asortymencie materiały (szkło syntetyczne, stal nierdzewną, poliwęglan komorowy i lity, poliester, akryl, pcv, pet), wspólnie z Klientem wybraliśmy z naszej oferty innowacyjną okleinę skóropodobną o nazwie Grafite, która naszym zdaniem idealnie wspiera innowacyjny charakter marki, mocno nastawionej na jakość. Metaliczny błękit okładki, z wyraźną fakturą, idealnie wpasowuje się w firmową kolorystykę i podkreśla unikatowy charakter kalendarza. Okładki terminarzy zostały głęboko przetłoczone jubileuszowym logo, a część terminarzy dodatkowo spersonalizowaliśmy imiennie laserem, by podkreślić wyjątkowość prezentu.

Decydując o formacie terminarza zamierzaliśmy podkreślić unikalny charakter kalendarza i tym samym marki, stąd nasz wspólny wybór padł na naszą NOWOŚĆ w ofercie – bloki w formacie kwadratu – pasujące idealnie do marek, którym zależy na podkreśleniu innowacyjności i niezależności i odróżnieniu się od konkurencji. Designerskie wnętrze bloku zostało wydrukowane w kolorystyce zgodnej z barwami firmowymi, z dodatkowym poddrukiem logotypu w centralnej części kalendarza.

Przysłowiową kropką nad i było wyposażenie kalendarzy książkowych w elegancką autorską wyklejkę, prezentującą obszary działalności firmy, zaprojektowaną przez nasze studio graficzne wraz z kompletem pozostałych materiałów reklamowych.