SZUKAJ

Bacówka – terminarze z miedzianym Liquid Metalem

Klient: Towary Tradycyjne Bacówka
Branża: FMCG

 

Towary Tradycyjne Bacówka to regionalny producent wędlin i przetworów wywodzący się z Małopolski. Współpracują z lokalnymi, małymi gospodarstwami rolnymi, wspierając w ten sposób rodzinne rzemieślnictwo. Ich dystrybucja działa w dwóch kanałach: jako e-sklep i sklepy stacjonarnie w kilkunastu polskich miastach. Posiadają również 3 sklepy firmowe poza granicą Polski.
 

Od czego się zaczęło

Wiele firm w Polsce zaopatruje się w kalendarze pod koniec roku. Trafiło do nas zapytanie na wykonanie terminarzy dla Bacówki. W ten właśnie sposób nastąpił pierwszy kontakt. Oczekiwania i wymagania były od razu jasno określone. Również termin realizacji, który niestety był dosyć odległy i ostateczny, jaki może zaakceptować.

 

Coś innego

W 2020 roku zrealizowaliśmy dla Towarów Tradycyjnych Bacówka terminarze w stylu Eko. Granatowa oprawa Natura Plus z tłoczeniem na sucho.

Jednak w 2021 roku w ich oko wpadło uszlachetnienie metalizowaną folią wypukłą. Efektowne wykończenie okładki zdecydowanie przypadło do gustu naszego klienta i właśnie taką realizację zlecił. Czarna okładka z miedzianym zdobieniem w postaci metalizowanej folii wypukłej robi niesamowite wrażenie. Do tego czarna tasiemka idealnie dopasowana do okładki. Szyk sam w sobie!

terminarze autorskie
Autorski projekt z wykorzystaniem uszlachetnienia jakim jest Liquid Metal to efektowny sposób na podkreślenie grafiki.
autorski terminarz w okładce papierowej
Miedziany Liquid Metal doskonale łączy się z kolorem czarnym, tworząc estetyczną całość.

Terminarze 2022

Okładka z pewnością jest wyrazista i zwraca uwagę. Z jednej strony mamy do czynienia z prostym projektem. Bez zbędnych detali i elementów. Z drugiej strony eleganckie czarne tło od razu przywodzi na myśl ekskluzywność i wytworność. W związku z tym miedziany lakier idealnie łączy się z kolorem okładki, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny.

metalizowana folia wypukła
Metalizowana folia wypukła świetnie sprawdziła się jako uszlachetnienie okładki terminarza.

W realizacji tej nie możemy zapomnieć o bloku, tj. środku terminarza. Bacówka zdecydowała się na format B5 (czyli ten pomiędzy A5 a A4). Układ tygodniowo-notanikowy. Układ taki łączy terminarz na cały tydzień po lewej stronie, a po prawej miejsce na notatki. Praktyczny, podręczny i lekki. Zmieści się do męskiej torby jak i damskiej torebki. Po prostu idealny!

układ tygodniowo-notatnikowy
Praktyczny układ tygodniowo-notatnikowy z wydzielonym miejscem na notatki.
blok terminarza
Układ bloku tygodniowo-notatnikowy. Z lewej strony wyszczególniony cały tydzień, z prawej miejsce na notatki.