SZUKAJ

Autorskie terminarze ze srebrnym uszlachetnieniem – Spectrum Led

Klient: Wojnarowscy Sp. z o.o.
Branża: oświetleniowa

Marka Spectrum Led jest własnością producenta profesjonalnych opraw LED – Wojnarowscy Sp. z o.o. Firma stawia na najnowsze rozwiązania, światowy design i doświadczenie, rozszerzając swoją ofertę o nowe produkty i usługi.

 

Nowoczesne rozwiązania i design

Od 2016 roku obsługujemy ich z zakresu produkcji terminarzy. Ich serce skradła linia kreacja, która oparta jest na okładce papierowej, na której drukujemy indywidualny projekt. Dzięki takiemu rozwiązaniu – co roku terminarz wygląda inaczej.

Okładka ta jest dodatkowo uszlachetniana w taki sposób aby wydobyć kwintesencję projektu i podkreślić najistotniejsze elementy.

W 2019 roku zaproponowaliśmy dodatkowo, w ramach linii kreacja Liquid Metal, położenie folii metalizowanej na okładce, tak aby odzwierciedlała ona blask żarówki. W projekcie na 2020 rok była to folia złota, którą pokryliśmy dodatkowo lakierem 3D, aby jeszcze bardziej odzwierciedlić blask żarówki.

 

Spójność wizerunkowa

Co więcej projekt ten zastosowano przy dwóch różnych formatach A5 i MB5 po to aby powstał jednolicie wizerunkowy zestaw terminarzy. Dopełnieniem niebanalnych realizacji była tasiemka zadrukowana indywidualnie metodą sublimacji.

 

autorski projekt kalendarza książkowego srebrny liquid metal terminarz autorski z liquid metalem uszlachetnienia na okładce terminarzy