SZUKAJ

Terminarze i notesy z NFC – LHS PKP

Klient: LHS PKP
Branża: transport kolejowy

 

LHS PKP zarządza infrastrukturą kolejową i realizuje przewozy, wykorzystując linię szerokotorową (przeznaczona do transportu towarowego). Należy też zaznaczyć, że jest pierwszą polską linią współtworzącą Transkaspijską Trasę Transportową, która łączy Chiny z Europą. Dzięki rekomendacji firma LHS skontaktowała się z nami, aby zamówić terminarze i notesy z NFC.
 

Jubileuszowe wydanie

Przede wszystkim firmie zależało, aby terminarze i notesy z NFC odnosiły się do jubileuszu firmy. Miały podkreślać, że firma na rynku działa wiele lat i obchodzi swoje 20 urodziny. Dlatego tak ważne było, aby wyglądały inaczej niż zawsze. Biorąc pod uwagę kilka grup, którym zamierzano wręczyć terminarze czy notesy – wybrali kilka różnych rodzajów okładek.

Do gustu klienta przypadła linia wielkiego formatu. Jest to wielkopowierzchniowe tłoczenie okładki. Oryginalne rozwiązanie dedykowane dla klientów, którzy oczekują trójwymiarowego efektu na klasycznej okładce wykonanej z okleiny skóropodobnej. Motywem przewodnim były tory z naniesioną informacją o jubileuszu. Oczywiście na okładce przedniej zostało wytłoczone również logo firmy oraz rok. Natomiast na tylnej części terminarza wytłoczyliśmy stronę www.

 

 

Autorska okładka

Dla klientów zagranicznych natomiast wykonaliśmy terminarze w linii kreacja. Tutaj bardzo ważne było zastosowanie autorskiego projektu, który wyróżniłby terminarze kolorową oprawą. Dodatkowo linia kreacja umożliwia nam zastosowanie uszlachetnień różnego typu. Od folii zabezpieczających po lakiery wybiórcze i folie metalizowane (liquid metal).

 

Innowacyjne NFC w terminarzach

Co więcej, zamówione terminarze i notesy miały nawiązywać do innowacyjności. Ze względu na rozwój i szeroki zasięg firmy, pierwszą naszą myślą było zaproponowanie chipu NFC. Technologia znana jest już na rynku, ponieważ wielu korzysta z niej podczas płatności zbliżeniowych. Wykorzystując potencjał, jaki tkwi w tym rozwiązaniu, wprowadziliśmy go do naszej oferty.

Praktycznie sam chip NFC występuje jako naklejka, dlatego można go użyć na dowolnym materiale reklamowym. W terminarzach naklejkę umieściliśmy pod wyklejką, a w notesach pod okładką.

 

 

Wyklejki i wklejki

Terminarze LHS zawierały autorskie wyklejki. Dodatkowe miejsce zostało wykorzystane do informacji o 20-leciu oraz umieszczenia skróconego kalendarza rocznego.

W terminarzach nie zabrakło również wklejki reklamowej na początku kalendarza w postaci zdjęcia z najpopularniejszą lokomotywą w zestawie. Również jako dodatek do bloku, zaproponowaliśmy wklejkę na pasku w dniu Święta Kolejarzy. Wkleiliśmy ją dokładnie 25 listopada, aby każdy, kto otworzy terminarz, pamiętał o tym święcie!

indywidualna wyklejka tłoczenie dużą matrycą na okładce miedziany liquid metal nfc w notesach firmowych wklejka reklamowa na kalce technicznej