SZUKAJ

Terminarz Yonelle

Wizerunkowy terminarz marki Yonelle z pewnością przypadnie do gustu miłośniczkom elegancji i wyszukanego stylu, który niekoniecznie musi bazować na ciemnych barwach i surowych oprawach.

Zindywidualizowany kalendarz książkowy Yonelle to propozycja terminarzy i notesów dostępnych w dwóch delikatnych, pastelowych barwach, nawiązujących do kolorów firmowych i zmysłowym hot-stampingiem, także znanym z opakowań kosmetyków Yonelle.

Terminarz Yonelle aż po brzegi wypełniony jest kreatywnością i filozofią marki – wyklejka terminarza, widoczna zaraz po otwarciu okładki, jest autorskim projektem opartym o logotyp Klienta.

Na okładce położony został flok w dwóch firmowych kolorach – różu i szarości. Jego struktura i wrażenia dotykowe idealnie odzwierciedlają misję marki, której kosmetyki dbają o niebywałą gładkość kobiecej skóry. Nie mogło tej troski zabraknąć także na okładce terminarza, a zamszowy flok idealnie oddaje troskę marki o delikatność i dotyk.

Wiemy, że często terminarz to za mało w życiu zapracowanej kobiety, dlatego komplecie z terminarzem zrealizowaliśmy także produkcję notesów, których stylistyka okładki nawiązuje do terminarza i stanowi idealny prezent.