SZUKAJ

Notes Thermoplast

Gdy pomysłów i pracy jest tak dużo, że aż robi się gorąco, trzeba to wszystko z głowy przelać na papier, najlepiej do wizerunkowego notesu.

Tak też postanowiła zrobić firma Thermoplast, która na co dzień specjalizuje się w projektowaniu i budowaniu narzędzi do ekstruzji oraz w wytłaczaniu profili inwestorów z różnych gałęzi przemysłu. Nic więc dziwnego, że taka marka postanowił zadbać także o indywidualne i dopasowane do potrzeb narzędzia pracy dla swoich pracowników.

Dlatego też layout bloku specjalnie zaprojektowany na życzenie Klienta. Wewnątrz notesu pojawiły się rubryki: temat spotkania, klient, data, aby spełnić specjalne oczekiwania pracowników działu handlowego, którzy najczęściej będą korzystać z notesów.

Wizerunkowy notes pokryty jest efektownym lakierem 3D, a uwypuklony lakier na sylwetkach postaci tworzy oryginalny i biznesowy i elegancki look.

Indywidualny, szyto-klejony blok notesu z wzorem w kratkę, ułatwia pisanie, tworzenie tabel, kolumn, czy map myśli, a wszystko po to, aby praca zarówno z notesem, jak i klientem była prosta.

Dodatkowo tasiemka z nadrukowanym firmowym logo umożliwia szybkie znalezienie szukanej strony. Jakby tego było mało, w poruszaniu się po gąszczu notatek pomocny może być też metalowy klips z firmowym nadrukiem. Ten efektowny i praktyczny dodatek do zaznaczania wybranego miejsca w notesie dba o porządek a przy tym subtelnie dba o każdy szczegół wizerunku firmy.