SZUKAJ

Notes dla Hotelu Pałac Czarny Las

Klient: Era sp. z o.o.
Branża: ochrona mienia i utrzymania czystości

 

Firma Era sp. z o.o działa dosyć szeroko i trudno wyodrębnić jedną branżę. Firma działa na rynku usług ochrony mienia i utrzymania czystości. Dodatkowo dysponuje siecią parkingów. Trzeba zaznaczyć, że w ich ofercie znajduje się również hotel Pałac Czarny Las. I właśnie dzisiaj przedstawiamy Wam realizację dla tego obiektu.

Uniwersalny gadżet

Właściciel hotelu poszukiwał gadżetu, który miałby być uniwersalny. Nie związany z żadnym czasem wykorzystania oraz wręczany i pracownikom, i klientom hotelu. Najlepszym rozwiązaniem dla takiego typu rozwiązań jest notes. W przeciwieństwie do terminarzy można go wręczyć w dowolnym czasie. Będzie służyć tak długo, aż wszystkie strony notesu będą zapisane. Co więcej, wygląd notesu również może być uniwersalny, aby korzystali z niego różni ludzie (pracownicy i klienci).

Ekskluzywna okładka notesu

W nawiązaniu do obietnic, jakie gwarantuje spełnić hotel Pałac Czarny Las, notes miał do nich nawiązywać. Sugerując się klasycznym stylem, który widać w hotelu, zaproponowaliśmy stworzenie notesu w linii klasyka. Jest to okładka wykonana z okleiny skóropodobnej. Klient zdecydował się w tej realizacji na Velour w kolorze beżowym. Jest to okleina w jasnym odcieniu z niewielką ilością mieniących się na złoto drobinek.

Aby wzbogacić okładkę, dodaliśmy tłoczenie wielkoformatowe. Motyw roślinny tłoczony na okładce, miał nawiązywać do parku z zabytkowymi drzewami, w którym położony jest hotel. Co więcej, dodaliśmy złoty finochrom w postaci logo.

Dodatkiem do okładki jest również szlufka na długopis. Dzięki takiemu rozwiązaniu nikt nie zgubi długopisu!

Wszystko razem wygląda pięknie i ekskluzywnie. Zdecydowanie taka okładka przykuwa oko!

 

Indywidualny blok notesu

Notes wydrukowaliśmy w formacie B5, który jest nieco większy od standardowego formatu A5. Zapewnia to więcej miejsca na notatki, a jednocześnie nie jest zbyt duży, żeby był nieporęczny.

Środek notesu to indywidualnie drukowany blok na życzenie klienta. Każda strona notesu zawiera skrócone kalendarium, logo hotelu oraz stronę firmową. Delikatne kropki wprowadzają subtelność i porządek.

Brązowa, satynowa tasiemka podkreśla złoty kolor okładki oraz środka. Jednocześnie jest praktyczna i pomaga w zaznaczaniu konkretnego miejsca w notesie.

notes z tłoczeniem wielkoformatowymtłoczenie wielkoformatowe na okładce

finochrom złotynotes firmowy z logo