SZUKAJ

Liquid Metal na kalendarzach i notesach Frapola

Klient: FRAPOL Sp. z o.o.
Branża: klimatyzacja i wentylacja

Frapol należy do grupy kapitałowej Instal-Kraków i jest jednym z największych producentów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Ich rozwiązania można znaleźć w wielu branżach, m.in. w szpitalach, biurowcach czy hotelach.

 

Kompleksowa oferta

Coraz więcej firm stawia na spójne wizerunkowo materiały reklamowe ponieważ sprzyja to spostrzeganiu marki. Materiały takie również kreują tożsamość biznesu i pomagają w rozpoznawalności firmy na rynku. Dlatego zaproponowaliśmy przygotowanie kalendarzy oraz notesów ze wspólną grafiką.

Aby spełnić oczekiwania klienta przedstawiliśmy autorski projekt, który zostałby wykorzystany na okładce terminarzy i notesów oraz na główce kalendarza trójdzielnego. W ramach realizacji wykorzystaliśmy Liquid Metal – metalizowaną wypukłą folię, która uszlachetniła okładki terminarzy i notesów oraz główkę kalendarza. Nadaje ona niesamowitego efektu, przyciąga wzrok i upiększa nawet najprostszą grafikę.

 

Wspólny motyw graficzny

Po określeniu jak będzie wyglądać graficzny motyw przewodni kalendarzy i notesów oraz wybraniu konkretnego rozwiązania, następuje moment ustalenia jak będą wyglądały wnętrza terminarzy i notesów reklamowych. W przypadku terminarzy Frapol zdecydował się na układ tygodniowy (tydzień na 2 stronach) w formacie B5.

Notesy również zostały wykonane w formacie B5 i indywidualnie zadrukowane – w tym przypadku wykorzystaliśmy modny motyw kropek oraz logo firmy w górnym rogu kartki. Wszystko w stonowanym monochromatycznym kolorze szarości.

zestaw kalendarzy firmowych

notes reklamowy na spirali

liquid metal na okładce notesuterminarz tygodniowy