SZUKAJ

Kalendarze książkowe i notesy dla HSH Chemie

Klient: HSH Chemie
Branża: biotechnologia

Z HSH Chemie zaczęliśmy współpracę w 2017 roku. Wyprodukowaliśmy wtedy terminarze z linii „klasyka” w okleinie vivella. Rok później mieliśmy znacznie więcej czasu na przygotowanie personalizowanych materiałów reklamowych. W ten sposób powstały wielojęzyczne kalendarze książkowe z indywidualnym blokiem oraz wyklejką.

Autorski blok – bo ograniczenia są tylko w naszych głowach!

HSH Chemie to lider w branży chemicznej, jeśli chodzi o Europę Centralną oraz Wschodnią. Zaprojektowane przez nas bloki do terminarzy były w pięciu językach, ponieważ zostały rozdystrybuowane po wszystkich oddziałach firmy. W kalendarzu zostały również uwzględnione święta obchodzone w poszczególnych krajach. Terminarz został wzbogacony o wyklejkę reklamową (z mapą i danymi teleadresowymi wszystkich oddziałów firmy) oraz tasiemkę w szarym kolorze.

Jakość na najwyższym poziomie

Wyprodukowanie kalendarzy książkowych z białą okładką z szaro-żółtą grafiką, pokrytą folią matową było nie lada wyzwaniem. Istniało ryzyko, że charakterystyczny, słoneczny kolor straci swój blask. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby wszystko poszło zgodnie z planem. Efekt był fantastyczny co potwierdzają słowa pana Pawła Szupiluka, który pracuje w HSH Chemie na stanowisku Group Marketing Coordinator:

Kalendarze i notesy są bardzo ładne i bardzo mi się podobają. Kolorystyka jest dokładnie taka, jaka powinna być, co nie było wcale takie łatwe do osiągnięcia, szczególnie w przypadku tych żółtych kolorów. Naprawdę, jestem pod wrażeniem jakości, gratuluję dobrej produkcji. Z pewnością będę chciał jeszcze współpracować z Państwem w zakresie innych druków”.

Notesy i kalendarze książkowe – duet idealny

Uniwersalne notesy to doskonały dodatek do terminarzy. Znajdziemy w nich miejsce na dłuższe teksty, obszerniejsze notatki oraz szczegółowe mapy myśli. Firma HSH Chemie postawiła na klasykę, więc okładki notesów były identyczne, jak okładki kalendarzy książkowych.