SZUKAJ

Indywidualny projekt okładki – notes reklamowy dla JBG-2

Klient: JBG-2
Branża: przemysł – produkcja urządzeń chłodniczych

JBG-2 produkuje urządzeni chłodnicze dla branży spożywczej. Firma stawia na nowoczesność oraz doskonalenie oferty.

 

Idealne rozwiązanie

Notes cechuje się brakiem terminowości oraz dużą praktycznością. Możemy go wręczyć pracownikom, kontrahentom i klientom, dlatego  wybrali to rozwiązanie. W JBG-2 zdecydowali się na notes w linii kreacja – tzn. z indywidualną okładką. Autorski projekt przedstawia jedno z urządzeń chłodniczych z oferty firmy i świetnie nawiązuje do branży w jakiej działa JBG-2.

Projekty w ramach linii kreacja można podkreślić dodatkowo wybranym uszlachetnieniem: lakier UV, 3D czy piaskowym. W realizacji tej wykorzystaliśmy popularny lakier 3d. Aby przyciągnąć wzrok i zainteresować odbiorcę została wykonana niestandardowa maska w postaci kropek.

 

Zaprojektuj środek

W notesie reklamowym oprócz indywidualnej okładki jest możliwość również personalizacji środka notesu. To klient wybiera czy chce notes w kropki, linię czy kratkę. Zawsze można dodać pola do wpisania daty, tematu czy klienta. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest umieszczenie logo firmy na kartkach notesu, dzięki czemu zyska produkt na rozpoznawalności i będzie świetną reklamą firmy.

 

Dobierz dodatki

W swojej ofercie posiadamy również dodatki do bloku. Tym razem zastosowaliśmy indywidualną tasiemkę z logo klienta oraz wklejkę reklamową. Jest to dodatkowa powierzchnia reklamowa, którą możemy wykorzystać. Co więcej wklejkę reklamową możemy wkleić w dowolnym miejscu notesu.

środek notesu reklamowego maska lakieru 3d na okładce indywidualna tasiemka z logo wklejka reklamowa