SZUKAJ

Podróżnicze kalendarze Gadulcowe

 

Klient: Gadulec
Branża: blog podróżniczy

Gadulec to blog podróżniczy, który prowadzi Kinga. Pod koniec roku zamawia kalendarze książkowe dla tych, którzy obserwują jej profil w sieci. Jest to już kolejna edycja tych podróżniczych kalendarzy książkowych, więc jest to tylko potwierdzeniem jak bardzo podobają się podróżnikom!
 

Kolejna już edycja kalendarzy podróżniczych

Kalendarze Gadulcowe pojawiły się pierwszy raz w 2019 roku i od razu zyskały grono fanów. Kalendarze na rok 2023 to już 4. edycja tych terminarzy. Tym razem z pewną nowością… Kalendarz podróżniczy do tej pory wydawany był w oprawie korkowej, który został bardzo ciepło przyjęty przez grono fanów Gadulcowego bloga. Doceniona oprawa eko była strzałem w dziesiątkę pod względem wizualnym i praktycznym. Dlatego tym bardziej trudno było zdecydować, aby coś w tym zakresie zmienić. Jednocześnie bogata oferta kalendarzy eko wcale tego nie ułatwiała. Pojawiające się nowości i piękne wzory aż prosiły się, żeby je wykorzystać przy kolejnej edycji. I tak oto zapadła decyzje o małej zmianie.

Do kalendarza w oprawie korkowej dołączył drugi wzór kalendarza w okładce z kawy. Jasna oprawa wyróżnia się wyglądem i strukturą, którą tworzą delikatnie wplątane ziarenka kawy. Do tego idealnie dopasowana w kolorze brązowym gumka zamykająca z eko znacznikiem z wygrawerowanym datownikiem 2023. Nie zabrakło tutaj również miejsca na długopis!

Czwarta edycja kalendarzy podróżniczy to pewna nowość w ich wydaniu. Do kalendarza korkowego dołączył kalendarz w okładce z kawy
Kalendarz podróżniczy 2023 wykonany z papieru z kawy to propozycja subtelna i delikatna z nietypową strukturą okładki. W tej wersji z nadrukiem w kolorze brązowym oraz dodatkami w postaci gumki zamykającej oraz szlufki na długopis w tym samym kolorze.

Mapa marzeń na wyklejce kalendarza

W każdej edycji kalendarza szczególne miejsce ma pierwsza rozkładówka, tzw. wyklejka. Jest to wydrukowana mapa z konturami państw. Przygotowana w taki sposób, aby każdy kto zakupił kalendarz pokolorował ją według siebie. Mapę można kolorować w trzech kategoriach:

  • kraje, w który się już było,
  • kraje, które planuje się odwiedzić,
  • marzenia.

Niewątpliwie takie rozwiązanie przyczynia się do personalizacja kalendarza i sprawia, że kalendarz książkowy szyty jest na miarę.

Gadulcowe tipy podróżnicze

W kalendarzu 2023 znajdują się przydatne i praktyczne tipy podróżnicze. Wykorzystana do tego celu wklejka reklamowa zawiera dwa rodzaje porad: pierwsza z nich dotyczy weekendowych wyjazdów. Co wziąć pod uwagę i jak planować. Idealne tipy dla początkujących podróżników, którzy chcą zacząć planować city breaki – te polskie i te zagraniczne.

Druga część tipów podróżniczych jest rozpisana w formie rozkładówki, na której rozpisane są 12 miesięcy kalendarzowych. Każdy z nich zawiera 3 zakresy podpowiedzi:

  • atrakcje w danym miesiącu – co jest najfajniejszego do zobaczenia,
  • dobra pogoda – w którym Państwie w danym miesiącu znajdziemy słońce i wysoką temperaturę,
  • lepiej unikać – porada jakże cenna, jakich krajów w tych miesiącach należy unikać.
Wklejka reklamowa w tym kalendarzu została przeznaczona na spis rad i przydatnych informacji w zakresie podróżowania.

Cieszymy się, że i tym razem mogliśmy uczestniczyć w produkcji tak wspaniałych kalendarzy. Wystarczy przemyślana koncepcja, dobry pomysł i można stworzyć takie dedykowane terminarze dla każdego. Personalizacja terminarza w postaci autorskiej mapy marzeń czy też tipów podróżniczych to był strzał w dziesiątkę a Gadulcowi życzymy samych zadowolonych klientów!