SZUKAJ

Set kalendarzy i notesów na rok 2022 – Agrosimex

Klient: Agrosimex
Branża: rolnicza

 

Agrosimex to znany dystrybutor środków ochrony roślin, nawozów, akcesoriów ogrodniczych i nasion. Jego klientem są firmy działające w branży rolniczej, sadowniczej i warzywniczej. W ich sprzedaży liczy się jakość, kompleksowe rozwiązania i najnowsza wiedza agrotechniczna.
 

Początek współpracy

Współpracę z Agrosimexem rozpoczęliśmy w 2019 roku kiedy to przesłali do nas zapytanie na kalendarze. Cały set kalendarzy. Ze względu na różnorodność kalendarzy, jakie chcieli zamówić, liczyła się kompleksowość obsługi. Jedna firma do realizacji wszystkich kalendarzy. Dzięki partnerskiej współpracy przy pierwszej realizacji, mogliśmy wrócić do realizacji kalendarzy w 2020 oraz 2021 roku.

 

Set kalendarzy i notesów

2021 rok w firmie Agrosimex to przede wszystkim jubileusz 30-lecia firmy. Jubileuszowe logo miało znaleźć się na terminarzach, kalendarzach i notesach.

W związku z tym terminarze zostały wykonane z okleiny skóropodobnej w kolorze zielonym i białym nadrukiem. Aby zyskały na praktyczności, zastosowaliśmy gumkę zamykającą — również w kolorze zielonym.

 

 

kalendarze i notesy firmowe
Set kalendarzy i notesów firmowych Agrosimex. Spójna całość wizerunkowa widoczna na pierwszy rzut oka.
terminarze firmowe
Terminarze firmowe to szeroki wybór formatów i układów środka. Na zdjęciu widoczny układ tygodniowo-notatnikowy.
 
Do zestawu dołączyły notesy w twardej oprawie na spirali z identycznym nadrukiem jak terminarze. Notesy na spirali są bardzo wygodne w użyciu i uniwersalne. Twarda oprawa solidnie zabezpiecza wnętrze przed zagięciem kartek w środku.
notesy spiralowane w twardej oprawie
Notesy spiralowane w twardej oprawie to praktyczne rozwiązanie i jednocześnie idealne zabezpieczenie wnętrza notesu.
 
Trzecim elementem zestawu były kalendarz trójdzielne całkowicie indywidualne. Autorski projekt główki, pleców i kalendariów kalendarza jest spójny z grafiką na okładkach terminarzy i notesów. Zastosowanie indywidualnych kalendariów z wykorzystaniem zielonego koloru firmowego jeszcze bardziej podkreśla personalizację. Zaznaczone na zielono niedziele i święta, i do tego zielone okienko na pasku to naprawdę dobre posunięcie wizerunkowe.
 
kalendarz trójdzielny firmowy
Kalendarz trójdzielny to świetna forma reklamy. Wykorzystanie możliwości indywidualizacji kalendarium to sposób na podkreślenie kolorów marki.

Dodatki – co wybrał Agrosimex?

Trzeba przyznać, że set kalendarzy świetnie się prezentuje. Istotnie na pierwszy rzut oceniamy wygląd po okładkach. Wydają się minimalistyczne, proste i czytelne. Z pewnością wart uwagi są elementy, które zostały wykorzystane do okładki:

  • nadruk logo, roku i grafiki za pomocą sitodruku w kolorze białym,
  • gumka zamykająca w kolorze zielonym w terminarzach,
  • tłoczenie danych teleadresowych
kalendarze książkowe
Na tylnej okładce terminarzy zastosowaliśmy tłoczenie na sucho danych teleadresowych. Widoczne, ale delikatne!

Gumka zamykająca jest bardzo często spotykanym dodatkiem w kalendarzach i notesach. Decydując się na taki dodatek, możesz wybrać kolor, rodzaj gumki, a nawet szerokość! Pełni nie tylko funkcję wizualną, ale również praktyczną. Zamyka kalendarz, dzięki czemu nie otworzy się on w naszej torbie.

Niewątpliwie dodatkiem wartym uwagi jest indywidualna tasiemka. W realizacji dla Agrosimex’u na tasiemce nadrukowaliśmy logo firmy w jej oryginalnych barwach. Przekładając tasiemkę logo, zostaje ono z nami przez cały czas.

dodatki do kalendarzy
Gumka zamykająca oraz tasiemka z logo to jedne z najczęściej wybieranych dodatków.

Dodatki do kalendarzy książkowych i notesów to także elementy, które można umieścić w środku. Bezsprzecznie jednymi z najbardziej popularnych dodatków do bloku to wklejki. Przede wszystkim umożliwiają one umieszczenie dodatkowych informacji w środku terminarza czy notesu. W związku z tym stanowią idealny nośnik reklamy. W terminarzach i notesach Agrosimex wykorzystaliśmy takie rozwiązanie do udostępniania informacji na temat produktów. Świetna okazja do promocji i jednocześnie szerzenia wiedzy nt. oferty.

Różnorodność kalendarzy może być spójna wizerunkowo z firmą i sobą. Przemyślane podejście do kalendarzy to bardzo ważny aspekt ich realizacji.