SZUKAJ

Planer biznesowy dla Wienera

Klient: Wiener
Branża: ubezpieczenia

Wiener TU S.A. Vienna Insurance Group jest częścią międzynarodowego koncernu Vienna Insurance Group, która ubezpiecza klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. W sierpniu 2020r. wysłali do nas zapytanie w zakresie wykonania notesów – tak też zaczęły się nasze pierwsze wspólne kroki.

 

Zaskoczmy klientów

Ze względu na przeprowadzony rok wcześniej rebranding firmy, zależało im aby notesy były wykonane niesztampowo w kolorystyce firmowej. Kluczem miało być zaskoczenie swoich agentów. Spełniając ich oczekiwania zaproponowaliśmy wykonanie notesów w linii kreacja, w której możliwość indywidualizacji praktycznie jest nieograniczona. Aby jeszcze bardziej zaskoczyć agentów – podsunęliśmy pomysł wydrukowania kalendarza trójdzielnego w identycznych barwach!

 

Notes reklamowy

Notes reklamowy wykonaliśmy w linii kreacja. Jej atutem jest możliwość druku okładki wg autorskiego projektu i wykorzystanie uszlachetnień, w tym przypadku lakieru 3D (lakieru wypukłego). Pod lakier została przygotowana maska z ikonami, na które miał być położony lakier, dzięki czemu projekt jest minimalistyczny, ale zaskakuje gdy się przyjrzymy pod światło i przejedziemy dłonią. Minimalistycznie i z gustem!

Szczególny elementem notesu jest indywidualna wyklejka – robi świetne wrażenie, gdy otwierając notes nie zobaczymy wszechogarniającej bieli, jak to bywa w standardowych realizacjach katalogowych, a zobaczymy indywidualnie zadrukowaną rozkładówkę w kolorach firmowych.

Środek notesu został również  zaprojektowany indywidualnie. Strony notesu posiadają również skrócone kalendarium, które znajduje się na każdej prawej stronie notesu. W notesie dodaliśmy również 2 tasiemki – w kolorach firmowych Wienera. Jest to zdecydowanie praktyczniejsze rozwiązanie niż tylko jedna tasiemka.

W identycznej stylistyce powstał kalendarz trójdzielny, którego główka nawiązywała do okładki notesu. Piękny kolorystycznie zestaw robił wrażenie!

Obsługa od A do Z

Największym dla nas wyzwaniem okazał się etap projektowania, niemniej jednak dzięki świetnej współpracy i zaangażowaniu klienta, powstał ten ostatni. 

W ramach realizacji zamówienia, byliśmy również odpowiedzialni za konfekcjonowanie oraz dystrybucję. Zdecydowanie był to projekt przy którym byliśmy od początku do końca. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej!

kalendarze z logo firmowymnotesy firmowekalendarz planer notesnotes z nadrukiemplaner biznesowy