SZUKAJ

Materiały reklamowe po sąsiedzku – współpraca z Ferrum S.A.

Jak wiadomo, z sąsiadami lepiej żyć w zgodzie. Ferrum S.A. to firma, która ma swoją siedzibę na tej samej ulicy, więc nic dziwnego, że jest naszym Klientem od 5 lat! W 2019 roku zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy dla nich set materiałów reklamowych, w skład którego wchodziły katalogi, kalendarze, teczki firmowe oraz oryginalne, specjalistyczne przeliczniki.

Klient: Ferrum S.A.
Branża: budowlana

Szlachetne katalogi, kalendarze i teczki

Na temat szczegółów tej współpracy wypowiedział się Jacek Wywiał – Koordynator projektu:

Mieliśmy przyjemność przygotowywać materiały marketingowe dla firmy Ferrum S.A. Cały set obejmował projekt, skład i druk materiałów w ujednoliconym layoucie wizerunkowym.

W 2018 roku wykonaliśmy:

– dwujęzyczne katalogi wizerunkowo-produktowe, uszlachetniane folią matową i lakierem wybiórczym UV,
– teczki firmowe uszlachetniane folia matową – projekt i druk,
kalendarze MAXI – projekt i druk,
– przeliczniki specjalistyczne – przygotowanie konstrukcji i projektu, opracowanie wykrojników oraz druk i introligatornia”.

Nietypowe gadżety, czyli specjalistyczne przeliczniki

Najoryginalniejszą realizacją dla Ferrum S.A. były przeliczniki w kształcie koła, dzięki którym z łatwością obliczymy wymiary rur stalowych SAWL i SAWH. Szaro-czerwone barwy, firmowy claim „Passion for piping”, niebanalne zdjęcie oraz napisy w dwóch językach. To my zajęliśmy się całym projektem oraz opracowaniem wykrojników.

Jeśli wydaje Ci się, że limit niekonwencjonalnych gadżetów w Twojej branży został już wyczerpany odezwij się do nas! Wspólnymi siłami z pewnością stworzymy małe arcydzieło!