SZUKAJ

Ekologiczne kalendarze – ZGK Zawiercie

Klient: ZGK Zawiercie
Branża: gospodarka odpadami

ZGK Zawiercie to spółka świadcząca usługi związane ze zbiórką, transportem, przetwarzaniem lub unieszkodliwianiem odpadów komunalnych. Swoją obsługą obejmują podmioty gospodarcze, osoby fizyczne oraz przedsiębiorstwa.

 

Ekologiczne kalendarze

W związku z tym, że ZGK działa w obszarze związanym ściśle z działaniami proekologicznymi, postanowili aby ich kalendarze na rok 2021 również wykonane były w duchu ekologii i dbaniu o środowisko.

Dlatego w ramach linii eko, przedstawiliśmy najlepsze rozwiązanie: wykonanie terminarzy oraz kalendarzy ściennych z papieru Kraft (papier z certyfikatem FSC – gwarancja kontrolowanej i zrównoważonej wycinki lasów oraz papieru pochodzącego z recyklingu).

 

Wspólna grafika

Dzięki wykorzystaniu tego samego papieru na okładkę i kalendarz trójdzielny – stworzyliśmy piękny zestaw. Na okładce oraz główce kalendarza ściennego znalazła się grafika nawiązująca do logo ZGK. Na listkach umieściliśmy ikony, odnoszące się do obszaru działań ekologicznych. Grafika została zaprojektowana w kolorze eko – brązowym, który świetnie łączy się  kolorem papieru.

 

Idealny dodatek do terminarza

Terminarze dla ZGK Zawiercie to nie tylko ekologiczna okładka z nadrukiem w pełnym kolorze. Dodatkową wartość dla użytkownika tego terminarza stanowi indywidualnie zaprojektowana wkładka reklamowa, która zawiera kody odpadów do BDO.

Kalendarz książkowy jest wyposażony dodatkowo w gumkę zamykającą w kolorze żółtym, korespondującym idealnie z indywidualnie zadrukowaną tasiemką.

Kalendarze firmowe ekologiczne

wkładka reklamowa w terminarzu

kalendarze firmowe, eko

indywidualna tasiemka w kalendarzu